dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Należą sie podziękowania
kasia19812  
15-10-2006 19:30
[     ]
     
Dziewczyny nie wiem tak naprawdę ile jest waszego udziału w zorganizowaniu Dnia Dziecka Utraconego, mam na myśli media czyli radia, tvn i oczywiście msze na Starych Powązkach. Ale ja osobiście chciałam Wam za to podziekowac gł za msze na Powązkach, dla mnie to o tyle istotne gdyż mój synek nie ma grobu to była pierwsza masza za niego, a zapalenie światełka było kolejną możliwością.
Myślę o tabliczce upamiętniającej ale nie ma chyba miejsca w Wawie gdzie wisza tabliczki Aniołków(??).
Jeszcze raz dziękuje:)
Dla Aniołków (***) 
Kasia mama Igorka Aniołka

http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec349.htm

Re: Należą sie podziękowania
monikarz  
15-10-2006 19:33
[     ]
     
Ja również dziekuję. Dziewczyny jesteście wielkie. 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Należą sie podziękowania
malomi  
15-10-2006 19:51
[     ]
     
O dniu Dziecka Utraconego pierwszy raz w POlsce było głośno 3 lata temu. Nieskromnie mówiąc za naszą zasługą. To, że nadal coś się dzieje to jest ciężka praca zarówno Dlaczego jak i poronienie.pl.
Niestety bez Waszej pomocy nie damy rady. Opowiadanie 100 raz swojej historii wypala. Czasami nie dajemy rady.
Zresztą praca w Dlaczego jest/była z potrzeby serca, z potrzeby krzyczenia głośno o stracie naszych dzieci. Dzieje się to często kosztem naszych rodzin, pracy.
Dlatego bardzo prosze wszystkich żebyśmy w przyszłym roku wspólnie przygotowali ten dzień. Im nas więcej chętnych do pracy, tym więcej będzie nas w mediach. 


Re: Należą sie podziękowania
kabatka  
15-10-2006 21:35
[     ]
     
Dziewczyny chciałam się również przyłączyć do podziękowań za mszę.

Monika, mama Kubuli-Aniołka 


Re: Należą sie podziękowania
zorka  
16-10-2006 12:26
[     ]
     
Malomi - z ust mi wyjęłaś. Teraz chyba zaczniemy wołać o pomoc innych! :)

Mozolnie ślemy informację do mediów o nas i o Dniu Dziecka Utraconego - a potem... brakuje nam sił do rozmów, wywiadów, do opowiadana własnej histrorii, do organizowania mszy.
Msza.. no właśnie.. W tym roku nie było mszy w Poznaniu. Dlaczego? Bo zabrakło osób do pomocy - byłam zupełnie sama. Ksiądz, który obiacał mszę, po prostu na klka dni przed mszą nie odpisywał na maile w sprawie konkretnej godziny...
Dostaję privy z pytaniami o mszę, spotkania grup wsparcia... Pomóżcie mi po prostu - nic o nas bez nas... :( 


Re: Należą sie podziękowania
Alkione  
16-10-2006 16:35
[     ]
     
Wiecie co, myślę że także dużo daje ogłaszanie informacji o Dniu Dziecka Utraconego, nie tylko w mediach. Ja dałam na mszę za nas "rodziców po stracie" i poprosiłam księdza o ogłoszenie, że 15 X to święto nasze i naszych dzieci. I dopiero dzięki temu wielu ludzi się dowiedziało, że taki dzień istnieje. Mam zamiar robić tak co roku.

http://ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora