dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

mówili o nas w FAKTACH
MonikaO  
15-10-2006 19:25
[     ]
     
mówili o dzieciach bardzo chorych i o mszach które sie dzis odbywały z okazji DNIA PAMIĘCI DZIECKA UTRACONEGO!bardzo sie ucieszyłam jak to usłyszałam i bardzo mnie rownież ucieszyły informacje o artykułach!!!!
ps.:jeśli któras z Was przeczytała temat :"CO JEST Z TYMI LUDŹMI" to poszłam do innego ksiedza z naszej parafi i odmówił po dzisiejszej mszy za rodziców po stracie różaniec:) jest mi lepiej po tym wspólnym różańcu:)bardzo pięknie powiedział tak sam od siebie:że trzeba wspierac tych rodziców,że trzeba im współczuc i pamietac o nich - mówił bardzo ciepło!!!więc jednak idzie cos zrobic , ale ile to wymaga stresu - niepotrzebnego zresztą
mama aniołka 9tc(*)i aniołka14tc(*)
to dla naszych aniołków (************************) 

Ostatnio zmieniony 15-10-2006 19:29 przez MonikaO

Re: mówili o nas w FAKTACH
aniołkowa_mama  
15-10-2006 19:31
[     ]
     
Też słyszałam. Dobrze że mówili bo ja bym chciała, żeby inni pamiętali o naszych Aniołkach 


Re: mówili o nas w FAKTACH
kasia19812  
15-10-2006 19:31
[     ]
     
tak mówili w faktach- ja słyszałam :)
myślę że za trzy cztery lata będzie jeszcze glośniej o Dniu Dziecka Utraconego 
Kasia mama Igorka Aniołka

http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec349.htm

Re: mówili o nas w FAKTACH
DMS  
15-10-2006 19:36
[     ]
     
Też słyszałam, że mówili i poczułam wielką ulgę, że śmierć dziecka przestaje być tematem tabu. 
Nelitka (*)http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec401.htm
Milenka (ur. i uratowana 22.08.2007)

Re: mówili o nas w FAKTACH
zorka  
16-10-2006 12:30
[     ]
     
Na tej fali... :) Apeluję do waszych serc i proszę o pomoc przy następnym Dniu...
Założyciele Dlaczego potrzebują pomocy.:)

Przeszczepiliśmy to święto na polski grunt 3 lata temu - ale potrzebujemy ludzi, którzy zechcieliby pomóc na zasadzie wolonontariatu. Tak to tu wszystko działa. :) 


Re: mówili o nas w FAKTACH - do Zorki
natkaszczerbatka  
16-10-2006 12:44
[     ]
     
Zorko, ja tu widzę, że nie będzie kłopotu z chętnymi do współpracy. Widze ogolne zamieszanie w kwestii Dnia Dziecka Utraconego. To dobrze. Trzymnać tak dalej. 


Re: mówili o nas w FAKTACH - do Zorki
AsiaS  
16-10-2006 13:46
[     ]
     
Tychy działają i to ostro !!!
Dałam znać do regionalnych gazet ale niestety "echo :(" za jakiś czas uderzę ponownie 
JoannaS

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora