dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
Elwira  
15-10-2006 14:51
[     ]
     
Zobaczcie, co znalazlam na www.interia.pl, wzmianka o dzisiejszym Dniu Dziecka Utraconego.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/trzeba-o-tym-mowic-dzien-dziecka-utraconego,806414,2943 
Elwira

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
makarka  
15-10-2006 15:13
[     ]
     
komentarze ludzi sa okropne! nie powinni pozwalac na komentowanie takich spraw! 


Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
Elwira  
15-10-2006 15:21
[     ]
     
Tak, tez to zauwazylam, jestem zdegustowana. Ci, co pisza takie bzdurne komentarze sa godni pozalowania.
Ciesze sie jednak, ze pojawila sie taka informacja na glownej stronie w portalu takim zasiegu. 
Elwira

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
jaewa1  
15-10-2006 16:26
[     ]
     
Elwira, zobacz też ten wątek w dziale organizacyjnym:

http://www.dlaczego.org.pl/forum/view.php?bn=nowe_organizacyjne&key=1160158308

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
beatab  
15-10-2006 19:38
[     ]
     
Naprawde te niektóre komentarze są strasznie nieludzkie...jak mogą pozwalać na takie obrazanie ludzkich uczuć -dlaczego nie usuwają takich wpisów? 
Beata

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
Elwira  
15-10-2006 20:31
[     ]
     
Widzisz Ewciu, a ja nawet do organizacyjnego nie zajrzalam. Dzieki za linka :-) 
Elwira

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
martaimisio  
15-10-2006 21:12
[     ]
     
wśród tych komentarzy przewija się ludzka głupota bezduszność i chamstwo, dlatego uważam że jest to odzwierciedleniem naszego codziennego życia i mówienie o tym co nas dotknęło jest potrzebne 
marta

dla mojego Kacperka (*)
1.05.2006 - 30 .06 2006

... bo miłość nigdy nie ustaje...

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
MamaAdusia  
16-10-2006 09:10
[     ]
     
Ja jestem w szoku. Ci ludzie są chyba psychiczni. 
Magdalena Puzoń

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
aniap  
16-10-2006 09:54
[     ]
     
Podejrzewam,że są to "błyskotliwe" komentarze osób, które nigdy nie przeżyły i nie wiedzą co czuje kobieta i jej rodzina po stracie dziecka. Myślą, że jest to nasze widzimisię, nasz kaprys... Nie iwedzą jak trudno jest nam wrócić do normalnych obowiązków, nie myśleć. Wg nich najlepiej zapomnieć, Ale o tym nigdy się nie zapomni. A czasem szkoda...
Oby ci ludzie nigdy się nie dowiedzieli...
Szkoda na nich słów.
Pozdrawiam Ania 


Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
Wioletta  
16-10-2006 10:03
[     ]
     
Też uważam że komentarze są okropne czy ci ludzie wogule się zastanowili co wypisują. Nikt im nie każe robić czegokolwiek nikt się nie pcha z buciorami w ich życie więc niech nasze też zostawią w spokoju. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
aka  
16-10-2006 10:47
[     ]
     
Mysle, ze sa to osoby, ktore nic nie zrozumialy z przeslania DDU (Dnia Dziecka...) Komentarze swiadcza o tak niskim poziomie empatii (a bynajmniej nikt innych nie prosi o biczowanie sie w naszym imieniu!), ze nie trzeba nawet reagowac na tego typu komentarze. Ci ludzie i tak nie sa w stanie zrozumiec czegos, co ich bezposrednio nie dotyczy (a nawet gdyby, to i z tym jak widac sa problemy). Szkoda czasu na polemike. Moze tylko w przyszlym roku trzebaby jeszcze jasniej uwypuklic cel takiego dnia(chociaz nie wiem jak mozna go jeszcze jasniej opisac!), i ze nie chodzi o zbiorowa histerie (jak niektorzy to najwyrazniej zrozumieli) ale o prawo przezycia osobistej tragedii w spokoju i z dala od ocen i porad innych.

Dziewczyny, niestety, ignorancji i glupoty sie nie da z zycia wyeliminowac, takich ludzi, jak na forum do artykulu jest znacznie wiecej niz nam sie wydaje, to daje nam wyobrazenie o ogromie pracy, jaka jest jeszcze przed nami. 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem


Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
tynka  
16-10-2006 10:34
[     ]
     
Te komentarze pokazują właśnie to o czym pisałyśmy wiele razy bezmyślność ludzi.Nie rozumiem jak można wypowiadac się w ten sposób o sprawach o których nie ma sie zielonego pojęcia.Głupota ludzka nie zna granic 


Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego
maryś  
16-10-2006 12:13
[     ]
     
Ja po prezczytaniu takich komentarzy poczułam się fatalnie. Było mi niezmiernie przykro i smutno. Chyba nawet "pożałowałam", że obchodzimy taki dzień. Lepiej chyba przeżyć wszystko w samotności - i tak to robimy dzień za dniem - z dala od ludzi, niż wsród ludzi - wilków :( 


Re: Info w mediach o Dniu Dziecka Utraconego -refleksja
Iwonka  
16-10-2006 15:20
[     ]
     
Wiecie co, uświadomiłam sobie że niektórym ludziom ten dzień może kojarzyć się żle, mogą czuć się z jakiś powodów winni śmierci swjego dziecka, taki dzień jest dla nich głosem ich sumienia. Stąd ta agresja , ponieważ nie chcą pamiętać tego , o czym ten dzień im przypomina. Pamiętajmy też że w Polsce i na świecie dużo ludzi ma kłopoty z okazywaniem uczuć i prostymi gestami współodczuwania, zanikają wartości humanitarne takie jak miłość,prawda, właściwe postępowanie,pokój i niekrzywdzenie. Ale ,,Ludzi dobrej woli jest więcej" tak śpiewał św. pamięci Niemen 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora