dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Strata Dziecka
jagoda  
14-10-2006 01:15
[     ]
     
Planowaliśmy ciąże już od jakiegoś czasu, jaka była nasza radość jak na teście pojawiły sie dwie kreski, ciąze potwierdził lekarz. Cieszyliśmy sie tylko dwa tygodnie, nasze maleństwo miało 8 tygodni gdy je straciliśmy. 


Re: Strata Dziecka
Alkione  
14-10-2006 13:45
[     ]
     
Bardzo ci współczuję. Wiem, ze żadne słowa nie pocieszą twego rozdartego serca. Miej teraz dla siebie dużo cierpliwości, masz prawo płakać i rozpaczać choć napewno wielu ludzi będzie cię za to krytykować. Ale nie przejmuj się nimi, to było twoje dzieciątko i tylko ty masz prawo decydować o tym jak przeżyjesz swoją żałobę. Daj sobie czas, potrzebujesz go teraz bardzo dużo. Najtrudniejsze to oswoić się ze świadomością straconej przyszłości, tego co mogło być a już nigdy nie będzie. Ja wciąż mam z tym problemy. Ale wierzę, że dla ciebie i dla mnie zaświeci kiedys słońce. A nasze Aniołeczki nam w tym napewno pomogą.
Przytulam cie w duchu!

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: Strata Dziecka
monikarz  
14-10-2006 14:11
[     ]
     
Jagodo przytulam Cię

['] 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: Strata Dziecka
qlka  
14-10-2006 19:00
[     ]
     
Bardzo mi przykro, że musiałaś do nas dołączyć..., że też musiałaś doświadczyć utraty dziecka...
Ktoś, kto nie przeżył tego co my, nigdy do końca nas nie zrozumie. Pamiętaj - jesteśmy z Tobą.

Przytulam Cię ciepło, a to światełko pamięci dla Twojego Maleństwa (***) 


Re: Strata Dziecka
Wioletta  
14-10-2006 19:03
[     ]
     
Kolejny aniołek. Jak przykro o tym czytać kolejna mama rozpacza. Szczere współczucia. Jak dobrze że jest Dlaczego przez to nie czujemy się jak tak wyobcowane. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: Strata Dziecka
aniap  
14-10-2006 19:07
[     ]
     
Nigdy nie mów że nie chcesz żyć. Tak napewno powiedziała każda zas. Pamiętaj, że warto żyć dla tych pięknych chwil, które jeszcze są przed nami. Teraz serce krwawi, nie chce się nic, ale warto żyć.
Pozdrawiam Ania 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora