dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

co jest z tymi ludźmi?????????
MonikaO  
13-10-2006 20:38
[     ]
     
jestem wsciekła na cały świat!!!!wyobraźcie sobie,że poszłam do naszego proboszcza aby Go prosić o mszę za rodziców po stracie czyli 15 października, więc mi powiedział,że nie ma jak zrobić takiej mszy bo ma juz wszystko zapełnione,to Go poprosiłam żeby chociaż wspomniał o tym dniu ,że to jest DZIEŃ PAMIĘCI DZIECKA UTRACONEGO i żeby odmówic za tych rodziców modlitwę i wiecie co mi odpowiedział??? nie uwierzycie!!!!więc mi powiedział że może wspomnieć bo za wszystkich trzeba sie modlić no i za takich ludzi też!!! wiecie jak sie poczułam??? jakbym ja sobie porostu chciała dwa razy starcic dziecko i że jakby mi to było na rękę!!!!to jeszcze nic, zaniosłam temu proboszczowi wydrukowany z naszej strony "LIST OD ANIOŁKA" i tak mu podsunęłam mysl że mozna by choć fragment tego listu przeczytać -wiecie co mi odpowiedział jak go przeczytał??? że ten list jest bardzo wzruszający , ale nie ma w nim wiary w Boga!!!!!!!!!!ale podziekował za to że mu powiedziałam o tym ,że jest taki dzień bo On nic o tym nie wiedział! wyobrazacie to sobie???!!!!
to jeszcze nie koniec tej bezduszności!!!!
zaniosłam do naszej lokalnej gazety informację prasową o 15 października , ta gazeta to taki dodatek do DZIENNIKA ZACHODNIEGO , który ukazuje sie co tydzień , więc poszłam tam odpowiednio wcześnie aby mogli tą informację prasową wydrukować , jak ją przeczytali to powiedzieli ,że bardzo dobrze ,że to przyniosłam ,bo Oni o takim dniu nie wiedzieli , i że to jest bardzo dobry temat-i wiecie co??? ta gazeta sie dziś ukazała ,ale bez naszej informacji prasowej o 15 października!!!!!!!
I CO Z TEGO ,ŻE WIEDZĄ I KOŚCIÓŁ I PRASA O NASZYM DNIU SKORO CHOC MOGA TO I TAK NIC Z TYM NIE ROBIĄ!!!!!
nie mam siły,jest mi z tym bardzo źle i ciężko!!!
mama aniołka 9tc(*) i aniołka 14tc(*)
to dla naszych aniołków (************************) 

Ostatnio zmieniony 13-10-2006 20:42 przez MonikaO

Re: co jest z tymi ludźmi?????????
Alkione  
13-10-2006 23:47
[     ]
     
Niestety ludzie nas nie zrozumieją dopóki sami nie przeżyją tego co my. Pewnie myślą "było, minęło, zapomnij". Nie potrafią wczuć się w naszą sytuację.

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: co jest z tymi ludźmi?????????
ewamonika1  
14-10-2006 12:50
[     ]
     
MonikaO napisał(a):
> zaniosłam do naszej lokalnej gazety informację prasową o 15 października , ta gazeta to taki dodatek do DZIENNIKA ZACHODNIEGO , który ukazuje sie co tydzień , więc poszłam tam odpowiednio wcześnie aby mogli tą informację prasową wydrukować , jak ją przeczytali to powiedzieli ,że bardzo dobrze ,że to przyniosłam ,bo Oni o takim dniu nie wiedzieli , i że to jest bardzo dobry temat


-----
odniosę się jedynie do zacytowanej wyżej części - razem z dziewczynami z Dlaczego stworzyliśmy bazę całej prasy krajowej. Info prasowe o tym dniu dostaje więc cała polska prasa. Z przykrością muszę stwierdzić, że niektóre redakcje kasują wiadomość bez przeczytania (widać to po otrzymanym komunikacie systemowym).

Cały czas liczę jednak na to, że kiedyś się przebijemy. Widocznie jeszcze jest za wcześnie.

e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: co jest z tymi ludźmi?????????
malomi  
14-10-2006 13:37
[     ]
     
Moniko, je też się wściekałam, kiedy produkowałam się dla gazety lub telewizji i mimo ich zapewnień nigdy nie było informacji o 15 paździenika, a adres np strony był wycięty. Nadal mnie to denerwuje, ale cóż-nie przeskoczymy tego:-( 


Re: co jest z tymi ludźmi?????????
Wioletta  
14-10-2006 18:51
[     ]
     
To że ludzie nie wiedzą o tym dniu mnie nie dziwi ja sama nie wiedziałam o nim jeszcze 4 miesiące temu, ale to że mimo iż mają taką możliwość nie chcą o tym dniu powiedzieć jest okropne. Może kiedyś jak ktoś z tych osób w swoim środowisku spotka się z taką tragedią to zrozumie że nie nalerzy tego lekcewarzyć. Oby nie musiał ale jak widać życie bywa okrutne. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: co jest z tymi ludźmi?????????
aniap  
14-10-2006 18:57
[     ]
     
Też tak myślę.
Jest to temat niewygodny. Zmarł człowiek czy tylko płód?
A przecież nikomu nie życzymy, nawet największym wrogom, aby się o tym przekonali. Co to znaczy żyć ze świadomością, że miało być inaczej, lepiej, weselej. Zamiast pogrzebu miały być dni dziecka, matki, ojca, gwiazdka...
Pozdrawiam Ania 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora