dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Prośba do mam ze Szczecina
mama38  
10-10-2006 18:20
[     ]
     
Dziewczyny!
mam do Was prośbę. Potrzebuję namiarów na firmy kamieniarskie (telefon), które robiły nagrobki dla Waszych dzeciątek.Albo takich, o których wiecie że, robią pomniczki dla dzeci.
Szukam tych kontaktów dla mojej mamy, która postanowiła zrobić nagrobek dla swojego braciszka, który zmarł po urodzeniu i jest pochowany w Szczecinie. Mieszkamy w Poznaniu, więc na odległośc trochę trudno szukać. Będę wdzięczna za każdy namiar
Pozdrawiam
Ania 


Re: Prośba do mam ze Szczecina
MamaAdusia  
10-10-2006 19:23
[     ]
     
p.Czesław Rosiak
Bendkowski i s-ka
Stargard szcz.
Biuro posiada na ul Sikorskiego w Szczecinie
bardzo solidny, młody pan
tel. 0501 151 514
Najlepiej skontaktować się telefonicznie, bo on nie siedzi w biurze. Pozdrawiam 
Magdalena Puzoń

Re: Prośba do mam ze Szczecina
mama38  
11-10-2006 17:30
[     ]
     
dziękuje bardzo. Może ktos jeszcze sie odezwie? 


Re: Prośba do mam ze Szczecina
jaewa1  
11-10-2006 19:02
[     ]
     
Ja jestem ze Stargardu Szczecińskiego, ale mam kontakt z mamami ze Szczecina, więc postaram się czegoś dowiedzieć.

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

dzieki Ewuniu n/t
mama38  
12-10-2006 20:00
[     ]
     
 


Re: Prośba do mam ze Szczecina
mamaKarolcia  
13-10-2006 23:55
[     ]
     
Podaję Ci namiar na firmę, w której zamawialiśmy pomniczek dla naszego dziecka tel. 09404856633.
Trzeba tylko dopilnować fachowców przy ustawianiu nagrobka na Cmentarzu, bo nie zawsze postawią zgodnie z umową (nam przesuneli nagrobek do prawej strony, bo tak im było wygodniej). Projekty mają dość ładne, a ceny przystępne. Jeżeli zdecydujecie się na nagrobek z ekspozycji to będzie taniej, ale wtedy już nic nie zmienią (żadnych przycinek itp.) Wzór można skonsultować także drogą meilową, co z pewnością ułatwi sprawę, jeśli się mieszka daleko od Szczecina. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora