dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

15.10 w mediach
natkaszczerbatka  
06-10-2006 13:58
[     ]
     
Okazuje się, że media bardzo interesują sie naszymi problemami. Nasze działania sprzed roku, dwóch przynoszą widoczne rezultaty.
Odezwała się do nas dziennikarka z TVP - program "Na Celowniku"
W okolicach 15.10 chcą poruszyć temat straty dziecka. Zastanawiamy się nad tym, aby wziąść udział w tym programie jako Dlaczego, powiedzieć o nas, o stronie, o organizacji, o działaniach.
Poszukujemy osoby, która chciałaby opowiedziec w tym programie swoja historię. Jesli nie będzie chciała pokazac twarzy - nie bedzie musiała. Dziennikarka obiecywała że beda takie ujęcia, zeby nie było twarzy wprost. Kto miałby ochotę nam pomóc? 


Re: 15.10 w mediach
monikarz  
06-10-2006 15:23
[     ]
     
to dobrze, że interesują się tym media
my tak mało wiemy o różnych problemach

chętnie bym pomogła... ale nie w tym roku, dla mnie jest za wcześnie

proszę powiedzcie w tym programie by ludzie nie pocieszli nas "nie martw się będziesz miała następne dziecko" - to najgorsze co można powiedzieć osieroconej matce... 
Monika - mama Tymoteuszka

ponad wszystko jesteśmy rodziną...
http://www.tymoteuszkowi.blog.pl/

Re: 15.10 w mediach
Alkione  
06-10-2006 15:42
[     ]
     
Myślę, że warto by było przeczytać w tym programie, listę życzeń osieroconych rodziców. Może w ten spsób większa liczba ludzi wreszcie zrozumie co czujemy i jakiego wsparcia potrzebujemy.

http://www.ameliadiana.bloog.pl/ 
Alkione

Re: 15.10 w mediach
natkaszczerbatka  
06-10-2006 16:03
[     ]
     
... bez waszej pomocy ten program nie powstanie ... 


Re: 15.10 w mediach
mamahani  
06-10-2006 17:58
[     ]
     
jeśli moja historia może choć troszkę komuś pomóc...
proszę o kontakt na maila

Ewa
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec355.htm 


Re: 15.10 w mediach
renia  
06-10-2006 18:40
[     ]
     
witam jeżeli moja historia może pomóc to z chęcią pomoge 


Re: 15.10 w mediach
ewel  
06-10-2006 19:44
[     ]
     
Piszę tu dzisiaj drugi raz, pierwszy raz skasowałam.
Jeśli mogę jakoś pomóc - jestem. 
ewel
Mama 2 ziemskich córek i 2 synków w niebie [*][*]

Re: 15.10 w mediach
martina  
06-10-2006 21:09
[     ]
     
Bardzo bym chciała, ale 13.10 minie rok, nie umiem nawet z psychologiem o tym rozmawiać... Będę odlądać. pozdrawiam wszystkie anielskie mamy! (*) 


Re: 15.10 w mediach
qlka  
06-10-2006 22:46
[     ]
     
Nie wiem czy dam radę, ale może się uda komuś pomóc. Spróbuję. Proszę o kontakt na meila. 


Re: 15.10 w mediach
dagmara  
06-10-2006 23:08
[     ]
     
Chciałabym wykrzyczeć całemu światu co czuję....Jednak obawiam się takiej komfrontacji ponieważ sprawa śmierci mojego Dziecka jest w trakcie postępowania sądowego a wolałabym "nie kusić losu" :(
Pozdrawiam aniołkowe mamusie z nadzieją, że zainteresowanie mediów pomoże nam zrozumieć i po części uporać się z osamotnieniem jakie czujemy.D. 


Re: 15.10 w mediach
aga555  
06-10-2006 23:05
[     ]
     
Tychy gotowe do pomocy juz Wiem ze warto o tym mowic moze ktos z mediow z okolic Slaska tez by sie zainteresowal pozdrawiam Aga moj e-mail agula979@interia.pl 


Re: 15.10 w mediach
natkaszczerbatka  
07-10-2006 06:47
[     ]
     
Bardzo Wam wszystkim dziękuje, że odezwałyście się. Zapomniałam napisac, że tym razem chodzi o Warszawę. Jeszcze dzisiaj sie z Wami skontaktuje. Chodzi o spotkanie z dziennikarką (na spotkaniu będzie również któraś z nas) które odbędzie się ok. środy w tym tygodniu, w porze dogodnej dla nas wszystkich. Dziennikarka sprawia wrażenie osoby dość sympatycznej i otartej. 


Re: 15.10 w mediach
zorka  
07-10-2006 08:53
[     ]
     
Szukamy osób, które zechcą podzielić się swoją historią publicznie (w tym wypadku, jak pisała Natka, nie trzeba pokazywać twarzy).
Współzałożyciele Dlaczego są już po prostu bardzo zmęczeni dzieleniem się własnymi doświadczeniami w mediach.
Cel jest szczytny - dzielenie się sobą jest bardzo cenne w tym wypadku, bo niesie pomoc innym. 

Ostatnio zmieniony 07-10-2006 08:54 przez zorka

Re: do Agi55
ewamonika1  
07-10-2006 11:19
[     ]
     
witaj,
wczoraj dzwoniła do mnie dziennikarka z Nowych Wiadomości Wałbrzyskich. Być może ukaże się w tym piśmie informacja o 15 października, ale nie jest to pewne.

pozdr.
e. 
---------------
http://www.wady-dloni.org.pl/


Re: 15.10 w mediach
natkaszczerbatka  
08-10-2006 10:11
[     ]
     
jeszcze raz dziękuje za odzew. W związku z tym że spotkanie z dziennikarką ma sie odbyć w Warszawie, poszukujemy osób właśnie z tego miasta lub Jego okolic. Przepraszam, zapomniałam o tym napisać.

Zgłosili się jeszcze inni dziennikarze, którzy chcą robić program na temat straty, z innych stacji telewizyjnych. Uff! Powiedziało sie A, wypada powiedzieć B.

Poszukiwania osób mających ochotę wystapić razem z nami w programie dalej trwają. I cały czas chodzi o Warszawę.

Takie programy są bardzo ważne. Od mniej więcej dwóch lat zaczęło sie mówic o naszych problemach i wydaje mi się, że dzięki temu trochę sie ruszyło. Żeby naprawdę się coś zaczeło zmieniać w szpitalach, kościołach, świadomości społecznej, musimy pracować nad tym dalej. Do tego potrzebujemy siebie wzajemnie i potrzebujemy Was.

Możecie pisać na maila:
dlaczego@dlaczego.org.pl 


do Reni
natkaszczerbatka  
08-10-2006 10:14
[     ]
     
Reniu, mail który napisałam do Ciebie wrócił z informacją, że konto jest nieaktywne. Jak możena sie z Tobą inaczej skontaktować.
Gdyby co pisz na adres
dlaczego@dlaczego.org.pl 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora