dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Mój Kacperek-DDU
Ryba_K  
12-10-2012 08:55
[     ]
     
Zbliża się Dzień Dziecka Utraconego, kolejny taki dzień. Myślę o Tobie Maleński. Chociaż już ponad miesiąc niestety nie byłam na Twoim maleńkim grobku, to jestem przy Tobie myślami i sercem. Kocham Cię Skarbie, bardzo.
Ostatnio wszystko mi się opóźniło i myślałam, że jestem w ciąży - przeraziłam się, że nie dam rady, co jeśli znowu wszystko się powtórzy... Ale kiedy już dostałam @ było mi bardzo smutno... Już sama nie wiem czego chcę. Bo miało być przecież inaczej. Ale ziemia to nie raj i żyć trzeba chociażby dla innych i myślę, że dla Ciebie też Syneczku w jakiś inny duchowy sposób.
Światełka dla Ciebie *******
Mama Kacperka 


Re: Mój Kacperek-DDU
mamaAleksa  
12-10-2012 21:59
[     ]
     
Witaj, może jeszcze we wrześniu okres ci się spóźniał? Bo mi i paru koleżankom również. Bałam się czy nie jestem w ciąży bo jak na złość była by taka możliwość. Miałam dużego stracha bo już zapowiedziałam że dwoje dzieci nam wystarczy. Ale po tygodniu okres nadszedł (choć zdążyłam wykonać ze 3 testy które były negatywne)a mi ulżyło. Ja jestem pewna że nie jestem gotowa na kolejne dziecko, choć pewnie gdybym nie miała starszego syna było by inaczej. 
Mama Aniołka Aleksa ur. zm.08.03.2011r. (33tc) i synka Oliwiera ur.25.02.2007r.

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora