dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

chcę walczyć z lekarzem- proszę o info
justyna  
28-01-2009 16:58
[     ]
     
Dziewczyny!
właśnie przeczytałam wypowiedzi dotyczące lekarza, który prowadził moją ciąże. Okazało się, że jest więcej takich przypadków:( ten lekarz jest partaczem, nie umię odczytywać obrazu usg. Mój synek miał wadę serca, jak już wspomniałam nie wiedziałam o niej, wykryto ją po urodzeniu. Mój synek zmarł. Na moje pytanie: czy można było to wykryć w czasie ciąży?, inni lekarze odpowiadali:,, a co by to dało Pani?" nigdy nie uzyskałam odpowiedzi. Tak to zostawiłam ale gdzieś w głębi mnie to siedzi i już nie chce tego spychać w nieskończonośc. Chcę walczyć, dla innych mam, dla innych maleństw, które być może przez wczesna diagnozę będą żyły.
Wiem, że to jest cieżka walka i nie wiem czy nie porywam się z motyką na słońce. Opiszcie mi jak to wygląda krok po kroku bardzo proszę. 


Re: chcę walczyć z lekarzem- proszę o info
Smutasek  
29-01-2009 21:00
[     ]
     
Jako matka Aniołka napiszę Ci, że jeżeli jest chociaż cień nadzieji to warto, a nawet trzeba szukać sprawiedliwości, chociażby ze względu na nasze dzieciątka.
Jako kobieta, która próbowała walczyć napiszę Ci, że nie ma sensu bo faktycznie jest to walka z wiatrakami. Szkoda nerwów i łez!
W Warszawie działa stowarzyszenie działające na rzecz osób pokrzywdzonych przez lekarzy, oni powinni Ci pomóc, może chociaż powiedzą Ci, że masz jakieś szanse. Jak jest więcej osób pokrzywdzonych przez tego lekarza, to może by lepiej było wystąpić z grupowym pozwem, może by było łatwiej udowodnić jego winę??
Z całego serducha życzę powodzenia! 
Ola mama Zuzi Aniołka

Re: chcę walczyć z lekarzem- proszę o info
Smutasek  
29-01-2009 21:02
[     ]
     
Zapomniałam dodać, nazwa tego stowarzyszenia to Primum non Nocere, jak wpiszesz w google to znajdzie. 
Ola mama Zuzi Aniołka

Re: chcę walczyć z lekarzem- proszę o info
justyna  
29-01-2009 21:22
[     ]
     
dziękuje Ci!Właśnie takiego kontaktu potrzebowałam! 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora