dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
dominika  
25-01-2008 13:44
[     ]
     
kiedy 29.06.2007roku dowiedziałam się o pogorszeniu stanu zdrowia mojego dziecka załąmałam się , nie chciało mi się żyć nuie miłam dla kogo.A jedyne słowa które usłyszałam od lekarzy to: jest pani młoda i jeszcze będzie miała pani dzieci a temu niech pani pozwoli odejść !!!!!!! a o 20:24 mój synek mnie opuśćił a ja nic nie mogła zrobić. NICCCC!!!!!! 


Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
Olivia86  
25-01-2008 14:29
[     ]
     
Bardzo mi przykro ze dolaczylas do naszego grona..wiem ze zadne slowa pocieszenia tu nie pomoga,bo bol jest mocniejszy..wiem i sama slyszalam niepotrzebne slowa bola..ja mama 21 lat stracilam moje blizniaki w 3 miesiacu ciazy..tez uslyszalam ze jest mloda i bede miala jeszcze dziecko,ze jeszcze mam czas..ale jak mozna zyc kiedy tak bardzo pragnelam moje dzieciatka..niestety musimy zyc dalej bez nich..pisz tutaj o tym co Cie boli i co lezy na sercu..wiedz ze tutaj nie przeczytasz zadnych takich niepotrzebnych pocieszen i ze zawsze w nas bedziesz miala wsparcie..Przytulam Cie z calego mojego serce..
[*] dla Twojego Aniolka,[*] {*] dla moich Aniolkow i dla wszystkich Aniolkow na chmurkach[*************************...]
Mama Aniolkow Vanesski i Danielka(+4.01.07rok-12 tydz.)KOCHAM WAS ANIOLKI 


Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
amarylis  
25-01-2008 14:43
[     ]
     
Dominiko.Przykro,że i Ciebie spotkała taka tragedia.Bardzo Ci współczuję.

Jednak nie możesz się obwiniac,że Twój młody wiek spowodował stratę Twojego Synka.
Przedział wiekowy aniołkowych mam jest dośc obszerny:od 15 do 45.

Jak widzisz,to nie nasz wiek decydyje,czy nasze dzieci urodzą sie i będą zdrowe.

Niestety,większośc kobiet słyszy od lekarzy,rodziny,znajomych,to co Ty:jest pani młoda,będzie miała pani jeszcze dużo dzieci.
Tylko,że my chcemy TO dziecko!!!
Bo nie można zastąpic jednego dzieciątka drugim.
Życie to nie sklep,gdzie można kupic nową bluzkę,a tę poprutą,dziurawą wyrzucic do kosza.

Doskonale rozumiem,co czujesz.
Ja po stracie trzech ciąż,mając 32 lata usłyszałam od psychologa,że jestem jeszcze młoda i mam duzo czasu,a martwic się powinnam,gdy skończę 35.
Zgroza.Miałam ochotę pobic tego,pożal się Boże,specjalistę.

Ludzie nie wiedzą co czujemy,nie mają pojęcia,że kochamy wszystkie nasze dzieci,bez wzgledu na to,czy nosimy je dopiero pod swoim sercem,czy mają po kilka,cz kilkanaście lat.
A cierpimy po ich stracie równie mocno,gdy mamy 16 lat,jak i 100.

Pisz do nas o swoich zmartwieniach.Tu Ci nikt nie powie,że jesteś za młoda,a tym bardziej,żebys nie rozpaczała.
Jesteśmy z Tobą i będziemy Cie wspierac.

Życzę Ci dużo siły,abyś mogła stawic czoła brutalnej rzeczywistości. 


Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
MonikaKo  
25-01-2008 15:14
[     ]
     
Dominiczko,jesteśmy z Tobą. 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
jaewa1  
25-01-2008 15:58
[     ]
     
Bardzo mi przykro, że i Ty zostałaś doświadczona taką tragedią.

Niezależnie od wieku wszystkie słyszymy te słowa. Ja miałam 28 lat, a też je słyszałam.

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
dominika  
25-01-2008 16:27
[     ]
     
Tak bardzo mi przykro. Tyle nas tutaj jest. I codziennie dołącza nowa aniołkowa mamusia, to takie smutne.
Tak jak napisały wyżej mamusie, nie ważne w jakim jestesmy wieku, tak samo nas to boli.
Ja mam 29 lat i tez właśnie dzisiaj usłyszałam słowa "jest pani młoda, jeszcze pani zdązy"

dla wszytskich aniołeczków (*******)
i dla mego maciulka (*) 
mama Filipka (13.10.05r.), Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc) i Juleczki (11.02.09r.)

http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/

Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
magie  
25-01-2008 19:15
[     ]
     
Kochana bardzo współczuje.
Strata dziecka jest to ból przeogromny i niewyobrażalny. Wiek matki nie ma tu znaczenia. Ja mam 28 lat i ciągle słysze, że jestem młoda i mogę mieć wiele dzieci i owszem może tak, ale żadne nie zastąpi mi tego utraconego.
Ściskamn mocno. 
Magie mama Oskarka 7 lat i aniołka Wikusi (*+01.04.2007)
http://wiktoriazuchowska.pamietajmy.com.pl/

Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
MAŁAC  
25-01-2008 16:33
[     ]
     
droga dominiko przykro mi że donas dołączyłaś nie mogę zrozumnieć tego jak jesteśmy traktowane przez lekarzy w tak cięszkich chwilach oni to znają tyko jedno powiedzenie JEST PANI MŁODA mnie lekarz po usg powiedział ze tylko zostaje zabieg i ze jak mi sie cos nie podoba to mogę martwe dziecko urodzić bo to nie jego problem.Ja stracilam swoje maleństwo w 8tc a staraliśmy sie z mężem1,5 roku.Dla lekarza jestem kolejna ktora czas mu zabiera i niważne czy będe miała 15 czy 40 lat ten bół jest taki sam i wiek niema nic dotego.pozdarawiam sie i sciskam całym sercem 


Re: Dlaczego fakt iż mam 16 lat zadecydował o życiu mojego dziecka????
sylmik11  
25-01-2008 22:31
[     ]
     
przykro mi...

Dla Twojego Aniołeczka(*)(*)(*)(*) 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora