dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

tyle lat a boli jakby to było wczoraj
mazula  
20-01-2008 23:02
[     ]
     
mam 6 dzieci ale tylko dwoje mieszka ze mną reszta to aniołki. 7 lat temu wyszłam za mąż i szybko zaszłam w ciążę okazało się bliźniaczą,trochę początkowo się wystraszyłam ale potem się nawet zaczęłam cieszyć, czułam się świetnie nic się nie działo,w 25/26 tygodniu jak zwykle w czwartek poszłam na wizytę kontrolną i okazało się że mam rozwarcie na 4 cm położyli mnie zaraz do szpitala z nogami do góry, lekarz powiedział że jak się szyjka wydłuży to założą mi szef i 3 mce leżenia w szpitalu. Poleżałam trzy dni i zaczęłam mieć skurcze dostawałam tabletki zaszczyki kroplówki ale niestety nic nie podziałało i ok30 godzin od pierwszych skurczów lekarka mnie zbadała i orzekła że poród w toku i na porodówkę, urodziłam dwóch chłopców Kubusia- był maleńki jak laleczka ważył pół kilo, widziałam go przez moment nawet nie otworzył oczek i nie zapłakał, zaraz go zabrali, potem był Franuś maleńki jak... mieścił się w jednej dłoni(tak mówił mój mąż ja go nie widziałam, on widział tylko maleńkie zawiniątko które położna wynosiła z porodówki)był wielkości 15 tygodniowego płodu(nie lubię tego określenia).Kubusia zawieziono zaraz do innego szpitala i przeżyła tam 1 dzień i dwie noce. Zanim wyszłam ze szpitala umarł w tym samym dniu o 5 rano. Wiem że to bez sensu bo i tak bym nie mogła przy nim być ale nigdy sobie nie wybaczę że umierał sam na sali szpitalnej...że nigdy go nie przytuliłam. Dalsza historia kiedy indziej..może jutro jak będę miała siłę.
Mówią że czas goi rany... minęło 7 lat a boli jakby to było dopiero co... 


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
sylmik11  
21-01-2008 00:04
[     ]
     
(*)(*)(*)(*) 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
Pysia  
21-01-2008 07:46
[     ]
     
(*) 
Ada
http://www.swiatelkapamieci.pl/2007/1420-pamieci--patrycja-turzy-03052006-20022007.html
To nieprawda że Ciebie już nie ma

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
edzia26  
21-01-2008 11:00
[     ]
     
JA MOJEGO KACPEKA NIGDY NIE PRZYTULIŁAM, DLACZEGO SAMA NIEWIEM, POPROSTU TO CO SIĘ DZIAŁO NIE DOCIERAŁO DO MNIE, MYŚLAŁAM ŻE TO TYLKO ZŁY SEN, LECZ NIESTETY TO DZIAŁO SIĘ NAPRAWDĘ.
KOCHAM CIĘ SYNECZKU I BARDZO TĘSKNIĘ!!!
Dla naszych aniołków(***********************) 
Mama Natalki,Kingusi i aniołka Kacperka http://kacperektarczewski.pamietajmy.com.pl/ http://nasza-klasa.pl/profil
Ostatnio zmieniony 21-01-2008 11:00 przez edzia26

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
DorotaW  
21-01-2008 11:26
[     ]
     
DLA Twoich Aniołków


<*> <*> <*> <*> <*> <*>

mama Martynki,Milenki(*),Wiktorka

http://www.republikadzieci.pl/rd/content/view/566/184/ 


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
kasia-m  
21-01-2008 15:12
[     ]
     
Dla Aniołków
(*)(*)(*)(*)(*)(*) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
MonikaKo  
21-01-2008 15:15
[     ]
     
Bardzo mi przykro...
Światełka dla Twoich Aniołeczków(*******) 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
basia 30 babelek  
21-01-2008 17:35
[     ]
     
(*)(*)(*) dla twoich aniolkow 
Baśka

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
MalaCzarna  
21-01-2008 23:47
[     ]
     
(*)(*)(*)(*)
dla kazdego po jednym
(*)
a to dla wszystkich naszych aniolkow 
MalaCzarna

Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj
mama Oliwki  
22-01-2008 00:16
[     ]
     
Dla twoich wspanialych dzieciatek(*****)tego nawet nie mozna skomentowac sciskam cie bardzo mocno 


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj cd
mazula  
26-01-2008 23:54
[     ]
     
pochowałam moich chłopców z wielkim żalem.
Bardzo szybko zaszłam ponownie w ciąże całą prawie przeleżałam w szpitalu, były momenty że mogłam stracić moją córeczkę, na szczęście urodziła się cała i zdrowa. Po trzech latach zapragnęliśmy mieć jeszcze jedno maleństwo, no i szybko zaszłam w ciążę ale zanim trafiłam do lekarza by tą radosną nowinę potwierdzić trafiłam do szpitala z krwawieniem, gdzie na dzień dobry lekarka potraktowała mnie jak rozhisteryzowaną małolatę z miesiączką a jak już mnie zbadała to usłyszałam że jak chcę tą ciążę utrzymać to powinnam zostać w szpitalu oczywiście zostałam po pierwszym usg wyszło że to 5 tydzień ale serduszko nie bije, lekarze stwierdzili że trzeba poczekać może jeszcze zacznie bić i dostałam leki na podtrzymanie. Po kilku dniach następne badanie usg i lekarz stwierdził że " tam już nic nie ma" dla mnie to był cios... ale że to był piątek poczekano do poniedziałku i znowu usg i okazało się że..jest ale serduszko nie bije i zaczyna się już coś nie tak robić trzeba koniecznie czyścić. Zabieg miałam w urodziny mojej córci. Jakby tego było mało miesiąc później znów trafiłam z okropnymi bólami do szpitala po tygodniu badań lekarze doszli w końcu do tego że mam ciążę pozamaciczną która była równolegle z tą poronioną i musiałam przejść operację. Po 1,5 roku starań udało się nam szczęśliwie począć i urodzić ślicznego chłopca.Tak więc straciłam czwórkę dzieci jedyne co mnie trzymało przy życiu i zdrowych zmysłach to wiara że Bóg nic nie robi bez sensu i choć my możemy nie dostrzegać tego sensu ale ON wie co robi. Wierzę że śmierć moich maluszków miała/ma jakiś sens i może dane mi będzie kiedyś dowiedzieć sie jaki....

Wierzę ze mam wsparcie w niebie i wszelkie moje modlitwy są wspierane modlitwami moich dzieci

tylko żal że nie mogę ich przytulić i patrzeć jak rosną....nie wiem czy kiedyś przestani boleć...nie wiem jak długo mogę znosić ten ból... 


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj cd
Styś  
27-01-2008 08:00
[     ]
     
"Wierzę ze mam wsparcie w niebie i wszelkie moje modlitwy są wspierane modlitwami moich dzieci"
Ta wiara trzyma nas i daje siły by iść dalej.
Przytulam mocno
:)
Dla Twoich Aniołków
(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*) 


Re: tyle lat a boli jakby to było wczoraj cd
miska  
27-01-2008 09:21
[     ]
     
Dla Twoich Aniolkow(***)(***)(***)(***)
Przytulam Cie mocno...
Calym sercem jestem z Toba...

Ania mama Aniolka Malenstwa(7tc) i Aniolka Julci(20tc) 
Ania mama Aniołków: Mateuszka(17.02.2007,7tc) Julci(27.08.2007,20tc) oraz Hanusi(05.09.2008,13tc)

Po każdej burzy przychodzi słońce............

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora