dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

czy mam prawo........?
sylmik11  
18-01-2008 12:41
[     ]
     
Moje pierwsze dzieciątko miało urodzić sie w kwietniu 2002roku......miało ale...poroniłam w 8tc.
Wpadłam w marazm, ale znajomi stukali się w czoło, więc zabroniłam sobie żałoby..rok potem urodziłam córeczkę, i wtedy przyśnił mi sie taki sen: wracam do domu z córeczką a drzwi otwiera maleńki 2cm chłopczyk. Widzę Go, ale są ze mną znajomi i rodzin, więc muszę udawać,że Go nie ma. A On cichutkim głosikiem mówi: "mamusiu, i mnie kochaj". Ja ze łzami w oczach omijam tyciego chłopczyka a kiedy wracam, żeby Go przytulić on topi się w kałuży własnych łez."
Dopuki nie trafiłam na tę stronę nie pozwalałam sobie wierzyć, że mam-miałam troje dzieci :(
powiedzcie proszę---> Czy mam prawo Je kochać, bo przecież tak bardzo tego pragnę.....? 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

Re: czy mam prawo........?
beata73  
18-01-2008 12:48
[     ]
     
Masz prawo! To Twój przywilej jako matki. Co to za znajomi, którzy nie potrafią zrozumieć bólu i tęsknoty? Nigdy więcej nie mijaj swojego dziecka. Z duma w głosie oznajmij wszystkim: to mój syn... bo on był, jest i będzie na zawsze Twoim dzieckiem.

Przytulam mocno, 
Beata,

mama Krzysia, Wiktorii [*] i Adrianka.

Re: czy mam prawo........?
kasia-m  
18-01-2008 13:26
[     ]
     
Masz prawo!Jesteś mamą tego małego bąbelka.
Ci, których taka tragedia nie dotknęła czasem nie wiedzą jak się zachować, więc najlepiej zapomnieć...
Nie zapominaj.Kochaj.
Mocno ściskam:) 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


Re: czy mam prawo........?
hhana  
19-01-2008 17:54
[     ]
     
Oczywiście ,że masz prawo.
Jestem mamą dwóch córeczek,a w sylwestra straciłam trzecie maleństwo (11 tc) Od tej pory nazywam się mamą trójki dzieci i to maleństwo którego nie dano mi przytulić tu na ziemi bardzo kocham .
Twój maluszek wraz z innymi czeka na nas w niebie.
Światełko dla Twojego Aniołka [*] 
Hania , mama Wiktorii i Kamili ze mną (12 i 7 lat) ,Aniołka Rysia w niebie (11 t.c [*] 31.12.2007 ) i Alicji ur.04.07.2010 .
http://rysiokowalski.pamietajmy.com.pl/

Re: czy mam prawo........?
amarylis  
18-01-2008 18:33
[     ]
     
Witaj.
Jak najbardziej masz prawo kochac dziecko,bez względu na to,czy miało 6,8,40 tyg życia w twoim łonie czy ma 2,9 15 lat!
To są nasze!!!dzieci i to my,rodzice,decydujemy czy i jak wielką miłością obdarzyc nasze dzieci!
Nikt inny,ani rodzina,ani znajomi nie mogą nam tego zabronic!!!
Każdy żyje własnym życiem.
To my wyznaczamy zasady.
Ja mówię z podniesioną głową,że mam dwoje dzieci,widzę,jak niektórzy robią wielkie oczy i głupie miny,gdy swobodnie odpowiadam na pytanie o liczbę dzieci.Wierz mi,nie są w stanie wydusic z siebie żadnego słowa.
Nawet ksiądz,który przyszedł do nas po kolędzie,oniemiał.
Na półce stoją zdjęcia córki,na drugiej zdjęcie usg Synka,który odszedł od nas w 21tc.
Ksiądz wpatrywał się w zdjęcie,po czym zapytał,czy to zdjęcie malutkiego człowieczka.
Odpowiedziałam,że tak,ale niestety,jest w Niebie.
Zamurowało księdza,aż sam przyznał,że nie wie jak ma się zachowac i co powiedziec,bo po raz pierwszy spotkał się z sytuacją,w której rodzice mimo bólu potrafią z dumą opowiadac o nienarodzonym,utraconym dziecku.
Nie daj wmówic sobie,że twoje dziecko to tylko zlepek komórek,embrion czy zarodek.To są nasze dzieci,które bardzo kochamy,mimo że nie możemy ich przytulic.
Miłośc nie jest zarezerwowana tylko dla żywych!!!
Zona,która traci męża nie przestaje go kochac w momencie jego śmierci.Kocha
i tęskni za nim do końca swoich dni.
Tak samo jest z nami.Kochamy nasze Aniołki chyba nawet mocniej,bo jest to miłośc,która bardzo boli,miłośc utraconego marzenia.
Jeżeli twoje serce chce kochac dzieciątko-aniołka,to nie broń się przed tym,nie przejmuj się tym,co mówia inni,bo to TY SRTACIŁAŚ dziecko i to TY cierpisz!!
Na stratę dziecka nie mamy wpływu,to życie,los zdecydował,czy dziecko będzie na tej ziemi,ale to my mamy decydujemy,czy to utracone dzieciątko będzie znami!
Bo dopóki jest w naszej pamieci i w naszym sercu,to jest wsród nas i z nami.

Zycze spokoju ducha i odwagi,bys mogła stawic czoła brutalnej rzeczywistaści!
Pozdrawiam serdecznie! 


Re: czy mam prawo........?
MonikaKo  
18-01-2008 18:38
[     ]
     
Całym sercem podpisuję sie pod tym co napisała Amarylis. 
Monika mama Juleńki(*+06.07.2007r,38tc)

Re: czy mam prawo........?
MAMACIUSIA  
18-01-2008 19:37
[     ]
     
oczywiscie ze tak.to sa twoje dzieci.kochaj i snij o nich.... 


Re: czy mam prawo........?
sama  
18-01-2008 21:03
[     ]
     
świetnie, że znalazłaś tę stronę. tutaj wszystkie mamy rozumieją, że można do szaleństwa kochać maleńką istotkę, nawet jeśli miała tylko kilka tygodni. tutaj nikt Ci nie powie, że histeryzujesz, że nic wielkiego się nie stało, że masz córki, więc po co rozpamiętywać. pewnie, że nie powinnaś pozwolić opętać się rozpaczy, ale masz prawo i kochać, i tęsknić, i marzyć o małym chłopczyku, który jest Twoim Synkiem. mam nadzieję, że ta strona pomoże Ci poukładać sobie myśli i emocje. a w kolejnym śnie Twój Synek będzie już szczęśliwy i uśmiechnięty. 
sama - mama Hanulki (+18.09.2007, 37tc.) i Łukaszka (*28.04.2009)

Re: czy mam prawo........?
sylmik11  
18-01-2008 22:42
[     ]
     
dziekuje dziewczyny za pokrzepiające słowa. Jak to dobrze, że do Was trafiłam......
[*****************] światełka dla Naszych Aniołeczków 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

Re: czy mam prawo........?
maria  
19-01-2008 17:39
[     ]
     
Ja rowniez podpisuje sie podtym co napisaly dziewczyny. Twoja Kruszynka bez wzgledu na wiek, to twoje Dziecko i masz prawo do poczucia straty, tesknoty, bolu i milosci. Przeciez powolaliscie do zycia nowego Czlowieka a Bog dal mu niesmiertelna dusze. Wierze, ze raz powolany do zycia czlowiek istnieje juz na wieki. Wasze Dzieciatko JEST i bardzo Was kocha.
Duzo sil dla Ciebie i swiatelko dla Twojej Kruszynki (***) 


Re: czy mam prawo........?
dominika  
19-01-2008 18:14
[     ]
     
oczywiscie, że masz prawo.
Ja od 3 tygodni jestem mamą już dwóch chłopców. Jeden jest Aniołkiem, ale jest moim synkiem i nigdy nikt tego nie zmieni.
Światełko dla wszystkich naszych Aniołeczków (**********)

mama Filipka (13.10.05r.) i Aniołka Maciusia (*+27.12.07r., 36tc) 
mama Filipka (13.10.05r.), Aniołka Maciusia (ur.zm. 27.12.07r., 36tc) i Juleczki (11.02.09r.)

http://maciusglock.pamietajmy.com.pl/

Mam prawo i jestem z tego dumna
sylmik11  
19-01-2008 21:05
[     ]
     
dla naszych Aniołeczków(******************)
(******************)
(******************) 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

Re: czy mam prawo........?
sylmik11  
31-01-2008 11:44
[     ]
     
Dawidku dla Cebie promyczki
(**)(**)(**)(**)(**)(**) 
mama Aniołeczka [*+8tc] Emilii(ur 2003) i Oliwii(ur 2007)

Re: czy mam prawo........?
aniaipiotr  
01-02-2008 17:30
[     ]
     
Kochaj je wszystkie, kochaj je tak samo...
kochaj je...

Ania 
---------------------------
http://www.lewandowscy.info.pl/
http://www.martwourodzone.pl/forum/

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora