dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

zarazamy smiercia?
kacha  
06-08-2007 12:21
[     ]
     
Dzisiaj mija 20 dni jak Martynka odeszła.Nasi znajomi zaproponowali nam wyjazd jednodniowy nad morze,miała z nami jechac tez teściowa z mojego męża siostrzeńcem,niestety odwołali ten wyjazd twierdzac,ze boją się o małego gdyż przysnila sie jego mamie martynka.My odebralismy to tak,jaby sie bali,ze my mu cos zrobimy,ze sie boja ze przez nas oni tez moga stracic dziecko.Ja nawet odebralam to tak,tak jakbym to ja byla winna smierci naszej ksiezniczki i ze to mnie sie boja,ze moglabym cos zrobic temu dziecku.Nie wiem co mam o tym myslec.Boje sie wychodzic z domu,tych spojzen ludzkich
mama aniolka Martnki(*14.04.2006 + 17.07.2007) 


Re: zarazamy smiercia?
asia122  
06-08-2007 12:31
[     ]
     
Droga Kasiu, robi mi sie słabo, gdy słyszę takie rzeczy... i jeszcze wypowiadane głośno. Jest to okrutne, śmieszne i głupie... to tak samo, jakby ktos żegnał się ze zmarłym blskim a potem zarazał wszystich po drodze. Nie będę tu juz pisac o braku szacunku, delikatności, i wyczucia. Śmiercią nie można się zarazić, śmierć trzeba uszanować... a pogrązonych w bólu po stracie, otoczyć miłością, a nie unikać rozpowszechniając kretyńskie wnioski odnośnie snów... i takim tam innych wymysłów! Zabobony rodem ze średniwiecza! Światłko dla Twojej córeczki (***) 


Re: zarazamy smiercia?
edi7  
06-08-2007 12:48
[     ]
     
Kasiu,co tu dużo pisać,zarówno obce osoby jak i te z rodziny często mówią rzeczy,któych my nigdy nie poinnyśmy usłyszeć.Gdy Jacek odszedł,to tez miałam wrażenie,że ja noszę śmierć...

Przytulam Cię mocno i zapalam (*********)dla córci 
edyta

Re: zarazamy smiercia?
Styś  
06-08-2007 13:10
[     ]
     
Kasiu to bardzo bezmyślne zachowanie, brak szacunku, brak wyczucia. Potrzebujecie wsparcia, zrozumienia. Nigdy nie powinniście tego usłyszeć.
Przytulam Was mocno.
Światełko dla Martynki (*)(*)(*). 


Re: zarazamy smiercia?
Wioletta  
06-08-2007 16:31
[     ]
     
Ludzie bywają okrutni w swojej głupocie i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Ja do dzisiaj jak się spotykam z niektórymi ludźmi to mam wrażenie że bacznie mi się przyglądają jak by szukali we mnie przyczyny śmierci mojego maleństwa. Ale nie ma co się przejmować wiem że to boli ale na to nic się nie da poradzić. 
Wioleta
mama Adrianka(*)

Re: zarazamy smiercia?
MagdaKB  
10-08-2007 20:38
[     ]
     
Kacha ludzie są okrutni dla nas, niektórzy myślą że im skrzywdzimy dzieci. No głupota ludzka co tu dużej mówic. Trzymaj się Ciepło razem z mężem. My Aniołkowi Rodzice jestesmy z Wami.
A to dla naszych Aniołków {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} {*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*}{*} 
MadArt

Re: zarazamy smiercia?
gonia28b  
10-08-2007 21:22
[     ]
     
to kompletna bezmyślność i głupota.
zadziwiające jest to jak wielu ludzi do tego stopnia wierzy w takie zabobony... niestety...

również łączę się w bólu
a dla Twojej córuni (***) 
Małgorzata

Re: zarazamy smiercia?
matka  
12-08-2007 14:12
[     ]
     
Kochana to istny idiotyzm ale sie tez z takimi ludzmi spotykam niestety głupota ludzka nie umie fruwac a szkoda bo co niektorzy nie pochodzili by sobie po ziemi zpalam swiatełka dla wszystkich dzieci (*****************************************************************************************************************************************) 
Małgorzata Skorek

Re: zarazamy smiercia?
kirka  
14-08-2007 16:04
[     ]
     
Gdy zmarł mój przedwcześnie urodzony synek, znajomi też mnie unikali, moja najlepsza kolezanka nie chciał zadzwonić, ani mnie odwiedzić. Byłam przerażona tym, jak ludzie boją sie tych, którym przydarzyła się tragedia. Nikt nie myśli, że jego też zły los może dopaść. Jak urodziłam zdrowe dziecko, wszyscy mnie odwiedzali, gdy przyszła śmierć, pouciekali. Nie należy za dużo myśleć o ludzkiej głupocie, trzeba poszukać oparcia w tych mądrych, którzy sa gotowi nam pomóc.Ściskam Cie mocno. 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora