dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
majka205  
22-02-2007 16:17
[     ]
     
spotkało mnie to samo co pewnie tu kazda z was .Mnie spotkało to niedawno straciłam córcie malutka Julke ,i ciagle zadaje sobie pytania czemu dlaczego?? mam kilka watpliwosci moze ktos z was mi pomoze .Mój Aniołek jakoby zmarl w brzusiu choc ja do konca w to nie wierzyłam ,z wyników USG wychodziły pomiary duzo mniejsze jak w zeczywistosci i były podobne jak nie takie same jak w 21 tyg ciazy ,połozenie niuni było miednicowe czy to jest mozliwe aby niunia sie ułozyła główkowo jesli by nie zyła ?????Prosze jesli zna ktos odpowiec na te pytanie to napiszcie .Pozdrawiam wszystkich Goraco . 


Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
patrycja grzybowska  
22-02-2007 16:48
[     ]
     
wiesz co z moich wiadomosci to raczej dzieciątko które obuamrło nie ma prawa sie poruszyć dlarego cos tu chyab jest nie tak 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
hugs  
22-02-2007 19:46
[     ]
     
ja urodziłam w 31tc w poniedziałek byłam na usg dziecko ułozone główka w dół tak jak powinno ale jak dostałam sie do szpitala dziecko juz nie zyło był ułozony miednicowo lezałam w szpitalu wydawało mi sie ze czuje ruchy jeszcze dal naszych aniołków 


Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
majka205  
22-02-2007 20:13
[     ]
     
dziekuje za odpowiec widze ze chyba jestesmy w tej samej sytuacji ,mam prosbe jak bys mogła opisac cos wiecej na temat twojego porodu . Pozdrawiam 


Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku??? - do majki
mice'owa  
22-02-2007 21:05
[     ]
     
Majko!
Ja również straciłam córeczkę Julcię, urodziła się martwa w 41 tygodniu. Miałam położenie miednicowe, wiedziałam o nim od 35 tyg i szykowałam się na przymusową cesarkę (to moja pierwsza ciąża). Lekarze do dzisiaj nie potrafią powiedzieć jaka była przyczyna śmierci. Podejrzewają owinięcie pępowiną, ale podejrzewają tylko, bo Julka wyszła (poród naturalny) nie owinięta. Odpowiadając na twoje pytania - nie jestem ginekologiem, ale wydaje mi sie że martwe dziecko "samo" się nie obróci, nie w 31szym tygodniu. Pamiętaj jednak, że córeczka mogła się obrócić w każdej chwili (jak jeszcze żyła). No i nie mogę zrozumieć za bardzo dlaczego nie jesteś pewna czy Julka zmarła w brzuszku. Ja pojechałam do szpitala bo nie czułam ruchów - a tam kolejno: KTG, USG, badanie Dopplera potwierdziło brak tętna. Sprawa jasna, żadnego cienia wątpliwości.
Bardzo Ci współczuję, przytulam Cię mocno. Twoja córeczka czuwa nad Tobą, pamiętaj o tym. Moja córeczka czuwa nad swoją młodszą koleżanką - imienniczką, tam w Niebie.

Dla naszych Julek [']['][']
Agnieszka 
Agnieszka
mama Julki (*+ 41 tydz.), Pawełka (2 latka), Janka (*+ 11 tydz.) i jeszcze Kogoś - grudzień 2010



Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku??? - do majki
majka205  
23-02-2007 17:29
[     ]
     
Dziekuje za odpowiec, zastanawiasz sie czemu mam obawy czy moja Julka zmarla w brzusiu ,oturz USG jakie miałam zrobione ostatnie bylo zapisane połorzenie miednicowe ,podczas tego USG lekarz oznajmił mi ta smutna i nie do pogodzenia sie diagnoze ze malutka odeszła ,mialam miec powtórzone badanie ale niewiem czemu nikt sie tym nie przejoł i zostawił mnie samej sobie ,w nie długim czasie po tym badaniu urodziłam Julke silami natury porod główkowy ,wiec jak to mozliwe ze Malutka zmieniła połozenie????a do szpitala trafiłam z plamieniami i nieregularnymi bólami ,tylko moze nie w ten dzien co powinnam bo był to nowy rok ,ponadto wyniki jakie mam zapisane z tego ostatniego USG sa podobne do tych co miałam w 21 tyg ciazy a malutka rozwijała sie dobze ,zreszta po porodzie doktorowa zaszokowała waga malutkiej bo z USG wychodzilo ze ma nie wiecej jak 800 gram a urodziła sie z waga 1400 .Pozdrawiam wszystkich .['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] To dla naszych Kochanych Aniołków . 


Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku??? - do majki
mice'owa  
25-02-2007 15:42
[     ]
     
Majko!
Po przeczytaniu twojego posta naprawdę zwątpiłam. Nie wiem czy Twoja córeczka obróciła się, naprawdę nie wiem czy martwa była w stanie. U mnie nie ma wątpliwości że Juleczka umarła w brzuszku - mój mąż jak mnie przyjęli do szpitala widział na ekranie USG nie bijące serduszko Julki. Ja po odebraniu dokumentacji Julci ze szpitala, oraz wszystkich badań histopatologicznych + wyniku sekcji zwłok (a to było...mniej więcej 3 miesiące po, wcześniej też nie byłam w stanie) poszłam na konsultację do ginekologa - profesora Akademii Medycznej. Tam potwierdziły się tezy mojego ginekologa, że to był "nieszczęśliwy wypadek" i że prawdopodobnie Maleńka się owinęła pępowiną. Myślę, że dobrze jest skonsultować Waszą historię oraz to, czego sama nie możesz przetłumaczyć z lekarzami, nawet kilkoma niezależnie.
A co do błędów z USG - w moim przypadku USG pomyliło się tylko o 130 gram, ale słyszałam o przypadku, gdzie lekarz pomylił się szacując wagę dziecka o...1,5 kg (USG robione na dzień przed porodem)

Pozdrawiam Cię i życzę duzo sił!
Dla Twojej Juleńki [']['][']
Agnieszka 
Agnieszka
mama Julki (*+ 41 tydz.), Pawełka (2 latka), Janka (*+ 11 tydz.) i jeszcze Kogoś - grudzień 2010



Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
majka205  
22-02-2007 20:10
[     ]
     
tez tak sadze ,dziekuje i pozdrawiam. 


Re: czy aniołek moze zmienic pozycje w brzuszku???
Angel  
23-02-2007 16:32
[     ]
     
Dla waszych Aniołków['][']['] 
Aga mama Mateuszka (*)23.04 2005 i Igorka (*)16.10.2006

::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora