dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

a czy w Bydgoszczy też się spotykacie???
mama fasolki  
08-02-2007 20:41
[     ]
     
Tak czytam o spotkaniach i się zastanawiam czy w Bydgoszczy też są takie spotkania....???
Duzo nas tu z okolic Bydgoszczy??Dziewczyny piszcie...Ja wiem, że każda z nas chce być anonimowa..więc podajcie może te troszke wieksze miasta..żeby czuć się "nierozpoznawalne"...
Trzymajcie się... 
mama fasolki

Re: a czy w Bydgoszczy też się spotykacie???
makarka  
09-02-2007 10:41
[     ]
     
Hej. Spotkalysmy sie juz kilka razy w Bydgoszczy. Raz bylo nas nawet 9. Szkoda, ze tak duzo i przykro mi ze do nas dolaczylas. Ostatnio widzialysmy sie na mszy 15.10 w Trojcy Św.;
Pewnie niedlugo bedzie trzeba zorganizowac jakies spotkanko. 


Re: a czy w Bydgoszczy też się spotykacie???
maria  
09-02-2007 11:34
[     ]
     
Witam, szukałam tez mam z Bydgoszczy. Kiedy było to spotkanie, ja bylam 3 dni po pogrzebie, słyszałam o tej mszy od siostry ale nie byłam w stanie isc, a do samego forum usiadłam dopiero po miesiacu. Teraz jestescie moja wirtualna rodzina. 


Re: a czy w Bydgoszczy też się spotykacie???
mama fasolki  
09-02-2007 21:17
[     ]
     
Makarka , napisz mi jak wygląda takie spotkanie..o czym się rozmawia...ja mam chyba złe wyobrażenie o takim spotkaniu...bo wydaje mi się, że poprostu osoby, które się spotykają to....płaczą sobie na tych spotkaniach...myślę tak, bo sama zalałabym się łzami.... 
mama fasolki

Re: a czy w Bydgoszczy też się spotykacie???
MałgosiaBB  
10-02-2007 01:01
[     ]
     
Ja także mieszkam niedaleko. Wiem, że jest nas całkiem sporo, niestety, tu i na "poronieniu"
Pozdrawiam Was wszystkie 


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora