dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Szczepienia
tynka  
03-11-2006 08:12
[     ]
     
Im wiecej czytam na temat powikłań poszczepiennych jestem coraz bardziej przekonana ,że szczepionka była przyczyna śmierci mojej córeczki.Jestem pewna na 90%.Lekarze mówili niemozliwe,dopiero pózniej powiedzieli nie mozemy wykluczyc.A do powikłań jest zaliczana również niewyjaśniona śmierć dziecka w ciągu 30 dni od szczepienia.Te cholerne szczepionki miały ja chronić.Nie moge sie z tym pogodzić,tak mi jej brak. 


Re: Szczepienia
zorka  
03-11-2006 09:46
[     ]
     
Pamiętam, jak rozmawiałam kiedyś z pewnym homeopatą, który powiedział, że szczepienia są czymś nienaturalnym, ze nie powinnam szczepić dziecka, że to niebezpieczne. Zaszczepiłam, bo pdiatra i cały sztab innych lekarzy orzekł, ze byłabym wariatką gdybym nie szczepiła tak słabego wcześniaka. Myślę, że... mieliśmy dużo szczęscia. Bartuś żyje.
Naszych Martynek nie ma. I to cholernie niesprawiedliwe i bolesne... 


Re: Szczepienia
tynka  
03-11-2006 10:07
[     ]
     
Tak ciężko sie pogodzić,że nie ma ich z nami.Kolej rzeczy została odwrucona,nie tak powinno być.Martynki-silne dziewczynki,walczyły.(****) 


Re: Szczepienia
ryba  
03-11-2006 19:15
[     ]
     
Jak słyszę o tych dobrodziejstwach w postaci szczepinek to nie mogę uwierzyc że wielu lekarzy przymusza do tego rodziców!Na forum gazeta.pl wrocław jest mnustwo o tych obowiązkowych szcxzepieniach to jest niebezpieczne -powoduje ciężkie powikłania i śmierc....ja właśnie stoję przed odmową szczepień obowiązkowych bo mnie zmusza mój ośrodek zdrowia-a ja tam słyszałam jak rodzice po szczepiniu mają zmiast dziecka -roślinkę innym z powodu szczepień tego cholernego dobrodziejstwa stanął rozwój psychiczny ...a inni stracili swoje dzieci tak jak wy ...ja się nie godzę ja już straciłam dziecko przez lekarzy ...nie pozwolę aby znowu do tego doszło-tylko to cholerne dobrodziejstwo jest obowiżkowe -nie dają sznsy świadomego wyboru -straszą mnie sankcjami ...co za cholerny świat ...a kto mi zagwarantuje że mojemu dziecku nic się nie stanie ....żaden lekarz nie da mi tego na piśmie ...żaden -bo wiedzą że może skończyc się różnie -na 14 .11. jestem umówiona do poradni konsultacyjnej ds.szczepień-zobaczymy co mi powiedzą!? 
Bartczak

Re: Szczepienia
tynka  
04-11-2006 10:24
[     ]
     
Nikt nie zagwarantuje bezpieczeństwa to jest jak wyliczanka.Miesiąc po utracie mojego dziecka byłam w przychodni ,pytałam czy nie było u innych dzieci jakiś powikłan.Od razu przyjęły postawę obronną"szczepimy od tylu lat i nigdy nic sie nie wydażyło"nie miałam wtedy siły z nimi dyskutować.Teraz wiem ,ze mozna te szczepienia rozbić.To jest idiotyczne,żeby 6tyg.maleństwo szczepić 5 szczepionkami jednocześnie. 


Re: Szczepienia
mamamarsa  
06-11-2006 04:32
[     ]
     
W USA tez sie nikomu nie miesci w glowie, ze dziecko umiera po szczepionce. Lekarze mi powiedzieli, ze to zbieg okolicznosci, ze moj synek umarl dzien poszczepieniu na zoltaczke. A po sekcji zwlok pani doktor zapytala mnie czy ja lub maz nie jestesmy przypadkiem alkoholikami!!! bo dziecko mialo bardzo zniszczona watrobe. Napiszcie co sie u was dokladnie stalo i czy napewno wasze dzieciatka umarly po szczepionce, prosze 


Re: do mamymarsa
tynka  
06-11-2006 08:09
[     ]
     
Wszystko od początku opisałam w "krótkich chwilasz szczęścia",przeczytaj .A teraz napiszę dlaczego uważamy,że nasze maleństwo umarło po szczepionkach.Gdyby mąz mnie nie obudziłbyłaby to kolejna smierć łózeczkowa.Okazało sie,że moje dziecko ma dwa krwiaki w mózgu a dlaczego,dopiero po tygodniu okazało sie ,że nie miała krzepliwości krwi i dlatego doszło do wylewu.Dziwnym zbiegiem okoliczności tydzień po szczepieniu.Wcześniej krzepliwość krwi była,pepuszek świetnie sie goił,nie było żadnych wybroczyn podskórnych co jest typowe dla niekrzepliwosci krwi.Na początku moje dziecko miało podwyższony poziom bilirubiny i coś działo siez wątrobą ale co nie wiadomo,bo okazało sie,że wszystkie narządy są zdrowe.Pytaliśmy czy mogła urodzić sie z tymi krwiakami"absolutnie nie"a moze mogła miec ukrytą chorobę wrodzoną"nie wiem o czym pani mówi".Nie dali nam ,żadnej odpowiedzi dlaczego.Przy ostatnim naszym spotkaniu z ordynatorem pytalismy czy mogły to spowodować szczepionki,pytaliśmy już wcześniej odpowiedział "nie możemy tego wykluczyć",nie było innego podejrzenia.W wyniku powikłań poszczepiennych dochodzi do zaatakawania OUN co właśnie u nas miało miejsce.Najgorsze jest to ,że to działo sietak szybko,praktycznie nie mieliśmy szans na pomoc swojej córeczce.Jutro miała by 4 miesiace a nie ma jej ze mna od dwóch miesiecy,tak bardzoboli jej brak.Pozdrawiam 


Re: do mamymarsa
marzena27  
23-07-2008 17:32
[     ]
     
Witajcie Mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zaglada Mam taką sytuacje jaka Ty mialas Moje dziecko trzy dni po szczepieniu dostało wylewu potem następnego w wyniku czego zmarło Lekarze zaprzeczają a ja wiem że to miało związek 


Re: Szczepienia do tynka
mama milenki  
23-07-2008 22:20
[     ]
     
Przepraszam ze zapytam ale gdzie moge znalesc "krótkie chwile szczęścia",?szukam i nie moge znalesc a chcialabym przeczytac bo objawy byly podobne do naszych..przepraszam ze tak bezposrednio ale bardzo by mi to pomoglo 
zuza

Re: Szczepienia do tynka
marzena27  
26-07-2008 21:06
[     ]
     
W zakładce szukaj wpisz temat krótkie chwle szczęścia U nas koszmar zaczął się po szczepieniu Też jestem pewna że to przez to Ja rówież nie moge się pogodzić z tym, że zaszczepiłam synka:( 


Re: Szczepienia do marzena 27
mama milenki  
26-07-2008 22:57
[     ]
     
wpisuje i wyskakuje mi tylko twoj post.Sama nie wiem czemu...moze juz tego nie ma 
zuza

Re: Szczepienia
Mama Aniołka Hubercika  
23-07-2008 19:42
[     ]
     
ja teraz się zastanawiam czy zaszczepić synka przeciw pneumo i meningokoko, boję się powikłań bo w końcu to sama mu to zafunduję. Boję się powikłań ale też boję się żeby kiedyś nie zachorował na chorobę wywołanąś przez te bakterie. To jak loteria, .....nie mam pojęcia co zrobić, ta bezradnośc, lekarze każą szczepić ale jak to oni....co sadzicie? 
EWA

Re: Szczepienia
basia 30 babelek  
23-07-2008 21:14
[     ]
     
Zaszczepilam moje dzieci na meinokoki i pleumokoki,i nic sie niestlo,w sumie maja pelne szcepienia wedlug kalendarza i nigdy nie mialy nawet goraczki itp,Mysle,ze warto dzieci zaszczepic,a czuje sie bezpieczniej. 
Baśka

Re: Szczepienia
sillke(mama Remika)  
24-07-2008 18:12
[     ]
     
ja zaszczepilam wszystkimi,oraz dodatkowymi na pneumo i meningokoki mimo wszystko!Bałam się strasznie i nadal się boję bo jeszcze nie jedna ją czeka,ale gdyby znowu te świństwa zaatakowały moje drugie dziecko nie wybaczyłabym sobie! 

http://tobie-remiczku.blog.pl/
Kochamy Cię Skarbie....


::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora