DDU 2020 WAW mini

Dzień Dziecka Utraconego w Warszawie 16.10.2020r.

Msza święta za zmarłe dzieci i ich rodziców odbędzie się w piątek, 16 października 2020 r., o godz. 19.30 w kościele o.Dominikanów na Warszawskim Służewie. Imiona i nazwiska dzieci - do wyczytania w czasie modlitwy powszechnej - można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 października. 

Można też przynieść zdjęcia zmarłych dzieci, aniołki czy inne znaki pamięci o tych dzieciach, które zdjęć nie miały. Będzie można ustawić je przed Mszą przy ołtarzu wraz z okolicznościowymi świeczkami.

Pierwsze spotkanie - otwierające roczny cykl spotkań (odbywających się w drugie piątki miesiąca) - bezpośrednio po Mszy świętej. 
Spotkania grupy wsparcia - od listopada do czerwca.
 
Rozpoczynają się wspólnie przygotowaną Mszą świętą za zmarłe dzieci i ich rodziców, celebrowaną w kaplicy klasztoru dominikanów (wejście przez furtę klasztoru). Po Mszy - spotkanie, polegające na dzieleniu się doświadczeniami rodziców po stracie, znajdujących się na różnych etapach żałoby i w różnej sytuacji życiowej. Charakter spotkania w dużej mierze zależy od uczestników. Na te spotkania są zaproszone też osoby niewierzące lub przeżywające kryzys wiary.
źródło: dominikanie.sluzew.pl
 
DDU 2020 WAW