dlaczego1Spotkania i Msze św. w intencji rodziców dzieci utraconych w Lublinie
 
Eucharystia jest sprawowana w każdą pierwszą sobotę miesiąca  (od listopada, do czerwca), o godz. 14.00,  w  Kościele p.w. bł. Piotra Jerzego Frassatiego w Lublinie. Podczas Mszy św. odczytujemy imiona dzieci, zapisane w poprzedzającym Eucharystię miesiącu, do Internetowej Księgi Dzieci Utraconych.  Po Mszy św, spotykamy się na kawie i ciastku oraz wspólnych rozmowach. W trakcie spotkania jest możliwość nabycia książek związanych z tematyką straty dziecka.

 

Msze św. w woj. lubelskim
 
LUBLIN
Msze Św. w intencji Rodziców Dzieci Utraconych oraz wspólne spotkania po nich w pierwsze soboty miesiąca (listopad-czerwiec), o godz. 14.00, w Kościele pw. Bł. Piotra Jerzego Frassatiego, ul. Skierki 12, Lublin (LSM).
ŁUKÓW
Msza św w intencji Rodziców Dzieci Utraconych w trzecią niedzielę miesiąca, o godz. 17.00, w kościele Przemienienia Pańskiego, Plac Narutowicza 2, Łuków.
SULÓW
Msze Św. w intencji Rodziców Dzieci Utraconych w pierwsze niedziele miesiąca o godz. 11.00 w kościele pw. św. Rajmunda Nonnata, Sulów 102a, 23-213 Zakrzówek
LUBLIN – Modlitwa u Jana Pawła II
Każdego 16 dnia miesiąca po wieczornej mszy św. o godz. 18.00 odbywa się krótkie czuwanie przy relikwiach JP II. Odmawiana jest modlitwa za małżeństwa, które pragną potomstwa oraz za rodziców, którzy utracili swoje dzieci. Wczasie czuwania wyczytywane są również intencje, które można wrzucać  do specjalnej skrzyni w kościele.
żródło i więcej informacji na stronie