dlaczego foto 2Rekolekcje dla osieroconych rodziców. 6-8.03.2020 Straszyn.

Wspólnota Rodziców po Stracie Dziecka z Gdańska zaprasza osieroconych rodziców na Dni Skupienia. Zaproszenie skierowane jest do rodziców z całej Polski, bez względu na to, kiedy dziecko umarło, w jakim wieku i w jakich okolicznościach: poronienie, śmierć okołoporodowa, śmierć dziecka starszego - choroba, wypadek, morderstwo, samobójstwo.

Jeżeli czujesz się zagubiony, nie potrafisz sie modlić, nie potrafisz przebaczyć sobie, swojemu dziecku lub Bogu, po latach nie możesz poradzić sobie z żałobą - ten weekend jest dla Ciebie. Na te dni zapraszamy rodziców, którzy chcą spędzić dwie doby na rozmowach lub w wyciszeniu, w skupieniu, zamyśleniu, tych którzy chcą w modlitwie połączyć się ze swoimi dziećmi. 

Tradycyjnie już w planach: codzienna Eucharystia, konferencje, możliwość spowiedzi, rozmowy z księżmi i psychologami oraz - co ważne - czas na spędzenie czasu z innymi osieroconymi rodzicami.

Rekolekcje odbędą się w dniach 6-8 marca 2020 roku w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Gdańskiej
im. Św. Józefa w Straszynie, ul. Jan Pawła II 9. Rekolekcje rozpoczynamy w piątek g. 17.00, kończymy niedzielnym obiadem około g. 14.00.

Straszyn to niewielka miejscowość położona w dolinie Raduni, około 10 km na południowy wschód od Gdańska, tuż przy punkcie łączącym trójmiejską obwodnicę z autostradą A1. Dojazd z Gdańska Głównego autobusem linii 846.

Dysponujemy pokojami 2 lub 3-osobowymi, każdy z łazienką. Dom Rekolekcyjny posiada własną kaplicę, parking. Nie ma możliwości rezerwacji pokoi jednoosobowych. Nie można dochodzić na wybrane nabożeństwa i konferencje nie będąc uczestnikiem rekolekcji. Koszt pobytu jednej osoby z wyżywieniem i noclegami wynosi 190 zł za cały weekend.

więcej informacjii zapisy na stronie:
www.stratadziecka.pl