Sami ze sobą - grupa wsparcia w Łodzi. 
 
SAMI ZE SOBĄ Grupa Wsparcia dla rodziców, których dotknęła śmierć dziecka. Głównym celem projektu jest pomoc, towarzyszenie rodzicom przechodzącym przez to trudne doświadczenie.
 
Sami ze Sobą to działająca przy Fundacji ŻYCIE grupa wsparcia. Wielu rodziców, którzy doświadczyli straty dziecka – w wyniku poronienia, wypadku, choroby, aborcji czy samobójstwa pozostają sami ze swym doświadczeniem. Czy trzeba o nim mówić? Czy należy tylko wspólnie o tym milczeć? Co właściwie pozostaje? Co wtedy się czuje? Samotność, rozpacz, poczucie odrzucenia, winy, zagubienia, krzywdy czy niesprawiedliwości? Osierocony rodzic pozostaje przecież rodzicem. Jak zobaczyć siebie w tej nowej, trudnej sytuacji? 
 
Często ból narasta i nie wiadomo już, co robić i dokąd się udać po pomoc. Przede wszystkim nie zostawaj w swojej samotności. Obecność i zrozumienie tych, którzy doświadczyli podobnej straty może coś odmienić i pomóc Ci stać się silniejszym. Przeżycia tak trudne wymagają wsparcia. Nie wahaj się zatem skorzystać z oferowanej przez nas profesjonalnej pomocy psychologicznej.
 
Spotkania prowadzi Gabriela Wtorkiewicz – psycholog (absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego), psychoterapeuta (Certyfikat NEST Group Counselling Programme - dawniej IIPLCARR), mediator rodzinny, trener.
W latach 1999 - 2011 pracowała w Archidiecezjalnym Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym w Łodzi prowadząc szkolenia, diagnozę osób dorosłych jako biegła sądowa oraz poradnictwo.
 
Spotkania grupy odbywają się we wtorki o godzinie 18.30, w siedzibie Fundacji Życie przy ul. Piotrkowskiej 67.
 
KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.601 050 208
 
źródło:
http://zycie.lodz.pl/?id=2