ddumini1Żywa Nadzieja 
 

Program psychoterapii dla osób z doświadczeniem traumy, zaniedbania, przemocy i strat okołoporodowych Żywa  Nadzieja IHACA Polska. Psychoterapia Żywa Nadzieja to inowacyjny program leczenia potrójnej traumy - wydarzeń z przeszłości, związanych z przemocą i stratami okołoporodowymi. 

 
 
Program psychoterapii dla osób z doświadczeniem traumy-
zaniedbania, przemocy i strat okołoporodowych Żywa  Nadzieja IHACA Polska
 
PSYCHOTERAPIA ŻYWA NADZIEJA W TRÓJMIEŚCIE
 
Psychoterapia Żywa Nadzieja to innowacyjny, profesjonalny  program leczenia potrójnej traumy - wydarzeń z przeszłości, związanych z przemocą, zaniedbaniem i stratami okołoporodowymi. Wszystkie te wydarzenia mają punkt wspólny, związane są z powracającym bólem i cierpieniem w życiu i powinny być leczone równocześnie.
 
Psychoterapia Żywa Nadzieja przeznaczona jest dla:
  
- kobiet i mężczyzn, którzy nadmiernie obwiniają się z powodu utraty swoich dzieci  - takich jak aborcje, poronienia, śmierć tuż po urodzeniu, zapłodnienia in vitro. 
- osób, które przeżyły opuszczenie i brak wsparcia partnera 
- osób nie dających sobie prawa do szczęścia osobistego i rozwoju 
- osób, które żyją w przekonaniu,  że pomimo talentów nie zostały osobami, którymi mogły zostać
- osób, które chcą pomóc swoim dzieciom, żeby nie odtwarzały tych samych bolesnych wydarzeń
- osób, które chciałyby przerwać błędne koło zaniedbania, przemocy i śmierci
- osób, które nie umieją przebaczyć osobom w rodzinie
 
Psychoterapia Żywa Nadzieja prowadzona w Gdańsku posiada atestację prof. Philipa Ney’a  twórcy Żywej Nadziei (HOPE ALIVE), lekarza psychiatrii, psychoterapeuty i naukowca, kóry od ponad 30 lat prowadzi badania nad powiązaniem strat ciąży przemocy i zaniedbania w Mt. Joy College w Kanadzie, jednocześnie superwizuje i szkoli terapeutów z całego świata. 
 
Konsultacje trwają przez cały rok.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 721 907 721 Marlena Świdrowska
tel. 660 760 756 Anna Kostrubiec