Grupa Wsparcia w Mysłowicach

Powołaliśmy Grupę Wsparcia dla Rodziców i Rodzin po Stracie Dziecka. Współpracując z bardzo dużą ilością osób na polu edukacyjnym i mając stały kontakt z rodzicami, uświadomiliśmy sobie ogromną potrzebę niesienia pomocy rodzinom, które straciły dzieci w tragicznych wypadkach lub na skutek chorób.

Ponieważ jest to w pełni zgodne z naszymi celami zapisanymi w statucie, postanowiliśmy objąć naszym wsparciem rodziców i rodziny dotknięte tym niezwykle bolesnym doświadczeniem. Dlatego powołaliśmy do działania Grupę Wsparcia dla Rodziców i Rodzin po Stracie Dziecka działająca przy Stowarzyszeniu „Przyjazna Szkoła”.

Grupę wspiera psycholog specjalizujący się w prowadzeniu tego rodzaju spotkań, a także moderator grupy, którym jest osoba mająca za sobą podobne, tragiczne doświadczenie. Wierzymy, że dzięki wzajemnej empatii i zrozumieniu potrzeb rodzin po tego rodzaju traumatycznych przejściach, jesteśmy w stanie udzielić im niezbędnej pomocy emocjonalnej i psychicznej.

Spotkania będą odbywać się dwa razy w miesiącu - w co drugi wtorek każdego miesiąca, zawsze o godz. 17.00, w naszej siedzibie na ul. Chopina 2c w Mysłowicach. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami  zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub z koordynatorem projektu, P. Małgorzatą Ostrowską pod nr. tel.: +48 784 608 421.

Zapraszamy także na forum internetowe naszej Grupy Wsparcia: http://grupywsparcia.org.pl/