dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:(Hits: 72
Doncia08  
20-03-2009 07:07
[     ]
     
Tak czas przynosi zmiany,zmiany w nas..bo już nie bedziemy

takie jak dawniej...ja stałam się bardzo wyczulona na krzywdę dzieci,choroby i smierć,a też

jestem mniej ufna,otwarta do ludzi,którzy mnie zawiedli,zranili słowami i czynami.Teraz

wiem,ze są ludzie,którzy nie umieją ,a nawet nie chcą zrozumieć nas ,naszej tragedii i nie

umieją uszanowac naszych uczuć,bólu,łez.Sa też,ale garstka ,która stara się jakoś człowieka

zrozumieć i podnieść na duchu,ale jeśli chodzi o tych ,których ja znam to jest ich naprawde

bardzo mało ;(Jedna osobe moge do nich zaliczyc,tylko jedną a reszta albo nie rozumie i nie

chce zrozumieć albo udaje i nas pociesza by mieć temat do rozmów z innymi.To tez mnie

zmieniło -brak zrozumienia dla nas aniołkowych mam to tak jakby drugi raz umarło

dziecko!Dobrze ,że jest takie forum(choć wiem,że każda z nas wolałaby ,żeby nie było tego

forum a były nasze dzieci) i na nim można znaleźć wsparcie,zrozumienie i to jakoś pozwala

człowiekowi funkcjonowac w tym trudnym i tak bezwzględnym świecie:(Jakie to przykre,ze

zrozumie człowieka tylko człowiek,który też musiał stracić dziecko;(a reszta otoczenia jest

taka zimna:(
Pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamusie
Dorcia mama aniołka

Julci(26tc*+08.09.08)i 2 chłopców
(*)(*)(*)(*)(*)(*)Śpijcie nasze kochane aniołki w

niebie

target="_blank">http://www.naszajulcia2008.bloog.pl
 
Dorcia

  Temat Autor Data
  A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( Doncia08 19-03-2009 16:44
  Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( małgorzta 19-03-2009 18:08
  Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( koraliki1981 19-03-2009 18:09
  Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( zorka 19-03-2009 19:20
  Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( koraliki1981 19-03-2009 22:01
*  Re: A ja wcale nie mam się lepiej mimo upływającego czasu!:( Doncia08 20-03-2009 07:07
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora