dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznejHits: 313
Gosspel  
20-10-2010 13:39
[     ]
     
U mnie wspomnienia wracały bardzo często po tym wydarzeniu ...nawet budziłam się w nocy przez koszmary z tym zwiazane ...kilka dobrych lat - myślałam ,że oszaleje ...jakoś z czasem zmniejszyły się - bądz dobrej myśli -kiedyś i u Ciebie to minie ...Tak jak i Ty gdy coś ''przyjdzie do mnie'' i nie dotyczy mnie osobiście i moich najliższych bezzwłocznie informuję - miałam taką sytuacje w zeszłym roku , coś robiłam w kuchni i nagle w głowie jakby obraz film - znajomej córka ma wypadek samochodowy ...wiem ze to wina niesprawnego auta - myśle co robić ? kobieta mnie wyśmieje ...ale co tam dzwonie do niej , pytam co u niej słychać a ona opowiada , że odbiera auto od mechanika i da je córce a sobie kupi inne - nowe ..i mówi ze jest jakaś nieswoja poddenerwowana i nie wie dlaczego - wtedy mówię - ja właśnie dzwonie do Pani choć wiem ,że może pani pomyśleć iż jestem stuknięta albo coś ..ale miałam takie wizjo-przeczucie .Opowiedziałam jej wszystko i poradziłam aby pojechała do stacji serwisowej aby sprawdzili czy mechanik dobrze naprawił ...dzięki Bogu ,że tak zrobiła jak powiedziałam ...oczywiście hdyby nie to , jej córka mogłaby mieć wypadek nawet śmiertelny . Więc jak widzisz mamy jakiś dar a daru nie należy zatrzymywać trzeba się nim dzielić . Pozdrawiam bardzo ciepło 
mama Oli, aniołka Tymusia , małego Antosia i Aduni

  Temat Autor Data
  Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej mamaemi 14-10-2010 19:48
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej Gosspel 14-10-2010 23:48
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej MAŁAKROPECZKA 15-10-2010 10:53
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej mamaemi 19-10-2010 19:34
*  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej Gosspel 20-10-2010 13:39
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej kubansa1 13-12-2010 15:28
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej Kubansa1.. Gosspel 15-12-2010 02:18
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej Dodis 05-01-2011 12:04
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej mikew 05-01-2011 16:12
  Re: Przeczucia i emocje towarzyszące śmierci klicznej mamaszymusia 27-01-2011 15:21
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora