dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Czy Ci, którzy od nas odchodząi mają objawiać nam sprawy Boga?-do Aleksandry P.Hits: 229
Aleksandra  
13-03-2009 13:08
[     ]
     
Nie myślałam o tym czy śmierć naszych dzieci może zmienić wszystko i wszystkich ale nas-rodziców, bliskich,tych którzy przeżyli ją bardzo głęboko. W ten sposób tu na ziemi swoimi czynami możemy zmieniać świat, w którym nie tylko żyjemy ale przede wszystkim żyć póki co chcemy. To dobre ziemskie życie - w szerokim znaczeniu tego słowa sprawi, że kiedyś spotkamy się z naszymi Aniołkami. Myślę też, że jest to cierpienie zbyt ogromne i niepojęte by być na nie obojętnym, "dzięki temu" całe nasze rodziny i wszyscy którzy są nam bliscy, nieobojętni mają szansę spotkać się z Bogiem i wszystkimi nam tak bliskimi - ziemskimi dziećmi, mężami, żonami, braćmi, rodzicami i wszystkimi których kochamy. Ja głęboko w to wierzę. Wrażliwość jest darem od Boga, czasem Mu za to dziękuję a czasem proszę by mi oszczędził...
Wiara w to co napisałam jest dla mnie ogromną otuchą.
Buziak i światełko dla Twoich synków :-* [*]
Przytulam mocno 



  Temat Autor Data
  Czy Ci, którzy od nas odchodząi mają objawiać nam sprawy Boga? Aleksandra 12-03-2009 13:23
  Re: Czy Ci, którzy od nas odchodząi mają objawiać nam sprawy Boga? Aleksandra Pietrzyk 12-03-2009 17:37
*  Re: Czy Ci, którzy od nas odchodząi mają objawiać nam sprawy Boga?-do Aleksandry P. Aleksandra 13-03-2009 13:08
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora