dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Pytam Boga...Hits: 233
Aleksandra Pietrzyk  
21-08-2008 19:18
[     ]
     
Kochana Twoje dzieciatko bylo wolne od grzechu po pierwsze po drugie nikt nie powidzial ze to skutek Twojego grzechu,tajemnica lezy po stronie Boga,nie wiem czasami wydaje mi sie ze po smierci dowiemy sie,zaczytuje sie ostatnio w ksiazkach na temat zycia po zyciu czyli smierci klinicznej-nie jest naukowo to udowodnione ze tak jest,ale ludzie ktorzy odchodza w tym i male dzieci doswiadczaja milosci i wszechogarniajacej szczesliwosci,czesto Ci ludzie ktorzy powracaja do zycia staja sie innymi osobami niektorzy potrafia niemal telepatycznie wylapac co mysli drugi czlowiek,ja nie wiem jak to jest ale patrzylam jak moje dziecko umiera i zrobilam prawie wszystko jak kazda matka aby zylo a dlaczego umarlo?Dlaczego umarlo Twoje?Nie wiem,wiem jedno gdybym miala moc jaka mial Jezus przynioslabym TWoja i wszystkie dzieci tym zrozpaczonym matka,to zlo ktore jest na swiecie,skutki wielu rzeczy moze przyczyniaja sie do smierci naszych dzieci-nie umiem Ci tego wytlumaczyc ani ogarnac.Codziennie tak jak ty borykam sie ze smiercia mojego dziecka kolejny dzien to walka,kolejny dzien to strach ze cos znow sie wydarzy bo nad pewnymi rzeczami nie mamy kontroli i kolejny dzien oplakiwania kolejnych dzieci i ich matek nie tylko tu na tynm forum ale na swiecie-tysiace dzieci umieraja na skutek braku wody,braku opieki medycznej w wyniku bledow lekarskich czynnikow srodowiska,tysiace rodzi sie z mutacjami i wadami genetycznymi,czasami nie przezywaj staram sie to wszystko ogarnac ale moj umysl odmawia posluszenstwa za kazda tragedia kryje sie matka czy ta dobra czy "zla"-choc wcale nie mysle ze matki sa zle,po prostu nie oceniam,gdzie jest sens tego wszystkiego,to Bog tak chce?Patrzec ze cierpimy,zabierac dzieci tym dobrym ,tym grzesznym,a pozostawiac zlym,niestety na to pytanie nie odnajdziemy odpowiedzi,
Cos zlego tzn sztan zabiera nam nasze dzieci i moze w koncu kiedy Jezus przyjdzie po raz drugi zakonczy to cierpienie i umieranie,czasami boje sie,ale nie moge nie powiedziec ze moze umrze moj starszy syn,wiadomo nasze dzieci umra tylko my przyjmujemy kolejnosc rzeczy ze po nas,bo gdy przed nami kwestionujemy zasady zycia i smierci.
Ja wiem cokolwiek bym tu napisala nie pociesze Cie bo jak,nie przywroce do zycia,nie mam na to wplywuto zly los zadecydowal za nas,bo my na pewno nigdy nie pogodzimy sie ze smiercia naszych dzieci 
Mama Danielka

  Temat Autor Data
  Pytam Boga... ankabo 21-08-2008 10:04
  Re: Pytam Boga... natkaszczerbatka 21-08-2008 12:27
  Re: Pytam Boga... Aleksandra Pietrzyk 21-08-2008 16:00
  Re: Pytam Boga... ankabo 21-08-2008 18:02
*  Re: Pytam Boga... Aleksandra Pietrzyk 21-08-2008 19:18
  Re: Pytam Boga... buleczka 22-08-2008 13:36
  Re: Pytam Boga... ankabo 24-08-2008 19:20
  Re: Pytam Boga... zorka 25-08-2008 12:12
  Re: Pytam Boga... Sebas 25-08-2008 14:56
  Re: Pytam Boga... Aleksandra Pietrzyk 25-08-2008 23:25
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora