dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Bóg tak chciałHits: 161
buleczka  
12-08-2008 10:49
[     ]
     
Ja wiem, że Bóg tak chciał. Wierzę że taką drogę Bóg zaplanował dla mojego Tomcia. Cieszę się i jestem wdzięczna Bogu że pozwolił Tomciowi przeżyć poród, że pozwolił mi ujrzeć mojego Synka, że pozwolił mi go kochać, przytulać, troszczyć się o niego, bawić się z nim i cieszyć każdym jego sukcesem. Takim zwykłym jak uśmiech, zapieranie się na nóżkach, gaworzenie a także takim jak powrót do życia, po reanimacji czy podduszeniu Tomcio zawsze sam wracał na własny oddech bez pomocy respiratora, gdyby nie taki wyczyn ze strony mojej Bułeńki nie bylibyśmy tak długo razem, bo największym problemem Tomcia był brak możliwości podłączenia pod ten respirator. Jestem wdzięczna Bogu że pozwolił mi być mamą, że dał mi Tomcia. Jestem wdzięczna za cud jakim Bóg mnie obdarzył - bo cudem było pojawienie się, narodziny i życiem Tomcia, krótkie ośmiomiesięczne życie. Takie troche a jednocześnie tak wiele.
Jestem wdzięczna za mojego cudownego Aniołka. Za Syna z którego jestem i zawsze będę dumna. Wiem że jest cały czas w pobliżu, wiem że czuwa i wspiera nas rodziców. Wiem, że kocha nas równie mocno jak my jego. Wiem, że jest z nas dumny jak my z niego. Wiem że jest bezpieczny i szczęśliwy. I wiem że się spotkamy.
Wiem że tak musiało być.

Nie wiem tylko czemu Bóg wybrał akurat moje dziecko, mojego ukochanego Synka, aby obciążyć go wada wrodzoną, 1:1 000 000, i to w taki sposób aby nie dało się tego wyleczyć-zoperować, tak aby tego życia nie dało się ocalić. Aby to życie trwało dopóki będzie chciało. Aby nie było ratunku i ocalenia.
Nie rozumiem czemu dla Mojego Tomcia Bóg wybrał taki los.

Kocham i zawsze będę kochać Mojego Syna najbardziej na świecie.. 
buleczka

Mama Tomcia (22.06.2007 - 14.02.2008)
http://tomuskaczorowski.pamietajmy.com.pl

  Temat Autor Data
  Bóg tak chciał ciocia Filipka 11-08-2008 21:04
  Re: Bóg tak chciał Aleksandra Pietrzyk 11-08-2008 23:47
  Re: Bóg tak chciał ankabo 12-08-2008 10:26
*  Re: Bóg tak chciał buleczka 12-08-2008 10:49
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora