dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła IIHits: 3108
ludvika  
26-07-2007 08:18
[     ]
     
Witaj Malgosiu.
Jestem obecnie w momencie niespokojnych dni. Mam wielka nadzieje, ze moge spodziewac sie dziecka. Jednoczesnie miota mna niepewnosc. Oczywiscie najblizsze dni, moze nawet godziny pokaza rezultat.
Postanowilam w tym czasie poszukac wsparcia duchowego i znalazlam wlasnie to forum, oraz Twoja wypowiedz.
Bardzo prosze,odpowiedz mi, jak moge umiescic swoja prosbe o wsparcie i modlitwe na forum.
Potrzebuje wzmocnienia Bogiem nie tylko w kwestii poczecia, ale takze w intencji o zgode w moim malzenstwie. Potrzebuje nabrac wiecej umiejetnosci w okazywaniu milosci mezowi, wlasnej skruchy i pokory. Potrzebuje nabrac mocy, aby codzinnie zwalczac pyche i slabosci, egoizm i tkwiace we mnie zle emocje.
Otrzymalismy rok temu od Boga Wielki Dar - nasza kochana coreczke. Teraz, starajac sie o rodzenstwo dla niej, miotaja mna czesto sprzeczne i bolesne doznania - wdziecznosci i szczescia oraz poczucia winy, iz nie jestem godna tego Daru oraz tego, aby liczyc na cos Wiecej...
Wspomne, ze Dar poczecia naszej Marii Elzbiety zawdzieczam wstawiennictwu Matki Bozej oraz Sw. Elzbiety, do ktorych sie wowczas modlilam i ktorym do dzis staram sie czesto dziekowac za nasze kochane Malenstwo. 


  Temat Autor Data
  Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II malgos 01-09-2006 20:44
  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II Alkione 03-09-2006 13:31
  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II kumoreka 23-02-2007 08:25
  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II qlka 27-02-2007 19:30
  Modlitwa - Święty Gerard Majella - Patron i Opiekun Matek qlka 21-04-2007 22:37
  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II pusia 16-07-2007 22:24
*  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II ludvika 26-07-2007 08:18
  Re: Modlitwa o dar poczęcia dziecka za wstawiennictwem Jana Pawła II test89 18-06-2008 15:36
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora