dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
You are not logged in       

DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO MYSŁOWICE 2014Hits: 196
znajoma83  
17-09-2014 12:16
[     ]
     
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Rodziców po Stracie Dziecka na Obchody Dnia Dziecka Utraconego organizowane przez Fundację By Dalej Iść dnia 15.10.2014 r o godzinie 17 w Hotelu Trojak w Mysłowicach przy ul. Stadionowa 11.
Przypominamy, że jak co roku polecą do nieba baloniki z imionami Naszych Aniołków.
Ponadto podczas uroczystości puszczenia baloników dla Naszych Aniołków Fundacja pragnie również podzielić się ze wszystkimi zebranymi rodzicami i bliskimi Naszych Aniołków wierszami i zdjęciami. Dlatego jeżeli jest wśród Was ktoś chętny aby podczas spotkania w Mysłowicach jego wiersz i/lub zdjęcie Aniołka zostało wyświetlone i odczytane bardzo proszę o przesyłanie ich na adres Aniołkowej mamy i naszego pracownika: o.jedrzejewska@bydalejisc.org.pl
Jednocześnie w ten sposób wyrażacie Państwo zgodę na nieodpłatną publikację wiersza i/lub zdjęcia. Fundacja ze swojej strony zapewnia dyskrecję, nieretuszowanie i nie zmienianie informacji przesłanych od Was ale przede wszystkim zapewnia, że przesłane materiały będą użyte TYLKO i WYŁĄCZNIE do publikacji podczas Dnia Dziecka Utraconego w Mysłowicach oraz tzw. zbioru po spotkaniowego. Wszystkie prawa autorskie zachowujecie Państwo.
Istnieje też możliwość osobistego odczytania swoich wierszy, do czego serdecznie zapraszamy. 
Aniolkowa_mama

  Subject Author Date
*  DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO MYSŁOWICE 2014 znajoma83 17-09-2014 12:16
::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora