dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

DDU na ŚląskuHits: 626
malost  
16-09-2010 13:15
[     ]
     
Witajcie rodzice ze Śląska,
W tym roku chcemy celebrować DDU na Śląsku z Fundacją "By dalej iść",tak jak jest to już przyjęte w wielu miejscach w Polsce. Wciąż męczą mnie myśli, dlaczego dzień bez papierosa tak hucznie obchodzony jest w mediach i ogólnie w życiu społecznym a Dzień Pamięci Naszych Aniołków jest w wielu miejscach pomijany? Marzę o tym aby symboliczne baloniki z imionami dzieci puściło jak najwięcej rodzin, pamięci naszych dzieciątek. Planujemy DDU w Mysłowicach w godzinach popołudniowych, mamy piękne miejsce. Moja ogromna prośba mamy i tatusiowie, babcie, ciocie, dziadkowie piszcie proszę do mnie, dzwońcie, i bądźcie z nami w tym bardzo ważnym dniu.Połączmy się w tym jakże ważnym dla całego społeczeństwa dniu,szanując pamięć wszystkich nieobecnych dzieci. Piszcie proszę gdzie jeszce na Śląsku i w jaki sposób celebrujemy DDU, wiem że jest Nas dużo, wiem też że nie każdemu po drodze do Mysłowic, wierze że będzie Nas dużo.Wszystkie informacje Małgorzata Ostrowska 664027966 grupywsparcia@przyjaznaszkola.pl, grupa.wsparcia@przyjaznaszkola.pl. www.bydalejisc.org.pl zapraszamy serdecznie 
Gosia
Ostatnio zmieniony 07-10-2010 17:58 przez malost

  Temat Autor Data
*  DDU na Śląsku malost 16-09-2010 13:15
  Re: DDU na Śląsku malost 25-09-2010 09:31
  Re: DDU na Śląsku malost 07-10-2010 14:25
  DDU w Katowicach Emilka 07-10-2010 15:12
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora