dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka UtraconegoHits: 540
natkaszczerbatka  
10-09-2008 23:49
[     ]
     
Pomyślałam sobie, że obok specjalnych Mszy Św. w intencji naszych dzieci i rodziców możnaby prosić w parafiach, chociażby o wzmianke o tym dniu (np. w ogłoszeniach parafialnych) i podanie tej intencji jako jednej z intencji na odbywających się normalnie Mszach Świętych w okolicach 15 października.

Co o tym sądzicie? Odgórnie tego się nie da załatwić, bo chyba już próbowalismy w poprzednich latach. Księża czasami jednak są całkiem otwarci i życzliwi, może da im się to zaproponować?

Nigdy nie słyszałam w kościele na zwykłej niedzielnej Mszy Św. żeby ktoś rzucił pomysł modlitwy za zmarłe dzieci lub za ich rodziców, lub nawet za rodzeństwo zmarłych dzieci ... (podobno za dzieci nienarodzone nie trzeba się modlić, ale przecież nasze dzieci są w róznym wieku ...)

Co o tym myślicie? Jeśli macie takie możliwości w waszych parafiach, znacie życzliwych księży może by zaproponować?

Dużo kościołów ma swoje strony internetowe, możeby im powysyłać naszą informacje prasową?

Nie wiem, czy to dobry pomysł? 


  Temat Autor Data
*  Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka Utraconego natkaszczerbatka 10-09-2008 23:49
  Re: Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka Utraconego zorka 11-09-2008 09:07
  Re: Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka Utraconego Styś 11-09-2008 21:33
  Re: Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka Utraconego Aleksandra Pietrzyk 11-09-2008 23:18
  Re: Pomysł na modlitwę za nasze dzieci z okazji Dnia Dziecka Utraconego wuchowa 13-09-2008 06:18
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora