dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO 15 PAŹDZIERNIKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Podziękowania dla WszystkichHits: 254
Muszek  
30-10-2007 08:22
[     ]
     
Hej a wiec na prosbe Kasi opowiem o koncercie ktory zorganizowalem u Nas w Kosciele w Pulawach... moze zaczne od poczatku...
Kiedys kolezanka pokazala mi strone o zmarlej Dziewczynce... dotknelo mnie to bardzo lecz na Blogu zobaczylem tyle Swiatelek dla Zmarlych Dzieci iz lzy stanely mi w oczach... postanowilem zalozyc bloga... i tam zaczalem juz modlic sie za Dzieci ktore sa u P. Boga i za Was Rodzicow, ktorzy doznali tego bolu tu na ziemi. Poznalem Kasie... i wiele innych Mam po stracie dziecka... Kasia zaprosila mnie na forum Dlaczego - za co bardzo Ci Kasiu dziekuje... na forum dowiedzialem sie o 15.10... lecz dowiedzialem sie za pozno aby zorganizowac Koncert Modlitewny... poczatkowo mial byc 21 lecz moja dobra kolezanka ktora ma sliczny glos musiala wyjechac z Pulaw...
Koncert odbyl sie 28.10.2007 roku... czyli w ta Niedziele o godz. 18:45.
Byl piekna Modlitwa... za Dzieci Zmarle... za Rodzicow, ktorzy osirocili Dzieci...
My mlodzi lubimy u Nas w Parafi modlic sie Spiewem... Ania ma sliczny glos, ktory rozbrzmiewal sie na caly Kosciol... ponad to zrobilismy maly chorek w ktorym spiewaly dzieci... dzieci ktore naleza do mlodziutkiej Scholi Koscielnej... rozbrzmiewaly gitary i bebenek...
Spiew byl piekny... odwaze sie powiedziec ze sliczny po reakcji ludzi... po lzach... po usmiechach do Nas...
Oprocz spiewu czytalismy wybrane na ten czas Fragmenty z Pisma Swietego, ktore tak trafialy w serca mysle kazdego kto znajdowal sie na Modlitwie...
Po kazdej piosence... po kazdym czytaniu... ja wstawalem i z drzacym glosem czytalem Imiona i Nazwiska Zmarlych...
Koncert byl wspanialym pomyslem... ale przede wszytskim okazja do Modlitwy za Was i Wasze Dzieci... okazja do Modlitwy za wszystkich, ktorych gdzies w zyciu zapomniano...
To chyba wszystko co chcialem napisac na temat koncertu... zdjecia z koncertu ma Kasia, bedzie ich troszke wiecej bo bylo az 3 fotografow... tutaj az sie zdziwilem... mialbyc jeden i narazie od jednego mam zdjecia reszte "doniose".
Zapale Swiatelka dla waszych Dzieciakow [*] 
Muszek

  Temat Autor Data
  Podziękowania dla Wszystkich natkaszczerbatka 29-10-2007 12:21
  Re: Podziękowania dla Wszystkich zorka 29-10-2007 15:46
  Re: Podziękowania dla Wszystkich kurczak 30-10-2007 01:05
*  Re: Podziękowania dla Wszystkich Muszek 30-10-2007 08:22
  Re: Podziękowania dla Wszystkich MonikaKo 30-10-2007 08:58
  Re: Podziękowania dla Wszystkich demonnik 30-10-2007 14:59
  Re: Podziękowania dla Wszystkich zorka 31-10-2007 10:16
  Re: Podziękowania dla Wszystkich Muszek 31-10-2007 16:08
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora