dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Nie wszystko jest czarno białeHits: 356
Mama.Jasia  
14-10-2018 08:58
[     ]
     
Nie ma słów, które mogłyby ukoić Twój ból. I to przed jakimi wyboram stajemy i jednocześnie utrata dziecka dla rodziców - głównie dla matek nie powinna mieć w ogóle miejsca. Jednak takie sytuacje się zdarzają. Co najgorsze słyszy się o nich coraz częściej. Nie możesz się obwiniać. Jestem pedagogiem specjalnym i pracowałam w ośrodku dla dzieci głęboko niepełnosprawnych. Te dzieciaki - często sztucznie podtrzymywane przy życiu - miały łzy w oczach z cierpienia. Skoro podjeliscie taką decyzję to znaczy,że była ona najlepsza z najlepszych dla Was. Nikt nie powinien Was osądzać. Zobaczysz, że na pewno zostaniesz jeszcze mamą dla ziemskich, pięknych dzieci :) Musicie podjąć walkę o każdy dzień dla Was samych, po to by odkryć, że trzeba iść dalej przez życie trzymając się za ręce i walcząc mimo wszystko. Niedługo minie rok od śmierci mojego Synka. Straciłam go w 30 tygodniu ciąży z powodu niewydolności łożyska - bynajmniej tak stwierdzili lekarze. Tęsknię za nim każdego dnia i będę tęsknić do końca swoich dni. Już zawsze będę się zastanawiać jakby rósł, jakby wyglądał, jak potoczyloby się jego życie. Ale podjęliśmy z mężem walkę i od 5 miesięcy noszę pod sercem drugie maleństwo. Jedni się cieszą razem z nami, drudzy stwierdzili,że to za wcześnie. A co to kogo obchodzi? Nikt nie wie co czuje matka po śmierci dziecka i nikt nie ma prawa za nią decydować i krytykować jej decyzji.
Dużo zdrówka Ci życzę, wiary i nadziei. Zobaczysz, że przyjdzie jeszcze czas radości,chociaż teraz ciężko w to uwierzyć. Jestem z Tobą całym sercem. A Twój Aniołek nad wszystkim czuwa :) 


  Temat Autor Data
  Nie wszystko jest czarno białe Kaja* 11-10-2018 22:03
  Re: Nie wszystko jest czarno białe Ania2310 12-10-2018 21:19
  Re: Nie wszystko jest czarno białe Kaja* 14-10-2018 14:39
*  Re: Nie wszystko jest czarno białe Mama.Jasia 14-10-2018 08:58
  Re: Nie wszystko jest czarno białe Kaja* 14-10-2018 14:48
  Re: Nie wszystko jest czarno białe anna333 26-10-2020 14:29
  Re: Nie wszystko jest czarno białe Green Tea 28-10-2020 12:26
  Re: Nie wszystko jest czarno białe PM 31-10-2020 20:45
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora