dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Historia LiliankiHits: 109
akemii  
15-01-2016 23:42
[     ]
     
Drogie kochane mamy Aniołków, jak czytam te wszystkie komentarze to widzę jak bardzo nie jestem sama. Myślałam że to że widzę dzieci sprawia tylko mi ból i teraz widzę że przecież czemu się obwiniam że rocznego chrześniaka nie jestem wstanie zabrać na ręce?? czuję że nie jestem dziwna ....od mamy słyszę że przecież oni byli więc nie powinno mi być ciężko ich widzieć.. ale jest .. ja zawsze mówię dobrze są dzieci i niech będą .. tylko poprostu jest mi teraz z tym ciężko ... mamo Lilianki minęły 2 miesiące jak nie ma Franka i czuje chyba dokładnie to samo co ty czułaś wtedy po tych dwóch miesiącach.. Ja na chwilę obecną nie mam odwagi iść do pracy ... dowiaduje się teraz co chwilę że ktoś jest w ciąży albo urodził...z bliskich znajomych ja byłam ostatnia w roku 2015 która miała urodzić tylko mi się nie udało.. jestem zła że mamy taką medycynę i naprawdę nie było widać tej pępowiny że tam jest ?? Czasem się zstanawiam co mogłam jeszcze zrobić albo co robić by ten błąd w przyszłości się nie powtórzył.. Myślę o ciąży kolejnej bo chcieliśmy z mężem od początku by dzieci było po "roku" , ale się boję ... Znowu przychodzi sobota i ja zaczynam wariować w samotności... Czy to kiedyś minie ? 29 stycznia idę do ginekologa który odbierał poród zmarłego Franka okazał mi tyle współczucia że chyba sobie nie wyobrażam że w przyszłości ktoś inny mógł odebrać moje żywe dziecko.. ale czy to nie grzech myśleć o kolejnym dziecku ? wiem że nikt mi nie zastąpi Franka ... ale nie wiem dlaczego wydaje mi się że może wtedy będzie łatwiej ?Ale co zrobię gdyby sytuacja miało się powtórzyć ? Mamo Lilianki a jak przebiega ciąża mam nadzieje że wszystko idzie tak jak powinno :* 
-- 41 tc Aniołek Franek :* 14.11.2015r.-- Tak bardzo Tęsknie
http://mama-aniolka90.blog.pl/
http://mama-aniolka90.blogsp
Ostatnio zmieniony 15-01-2016 23:45 przez akemii

  Temat Autor Data
  Re: Historia Lilianki MamaLili 19-10-2015 12:05
  Re: Historia Lilianki MamaLili 19-11-2015 09:37
  Re: Historia Lilianki MamaLili 11-01-2016 20:43
*  Re: Historia Lilianki akemii 15-01-2016 23:42
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora