dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Strata dzieckaHits: 533
izabela3493  
02-02-2015 18:51
[     ]
     
Niespełna pół roku temu również straciłam dziecko...w pierwszych słowach chciałam Wam wszystkim złożyć głębokie wyrazy współczucia, nie będę się mądrzyć że wiem co czujecie...bo myślę że każdy z nas przechodzi stratę dziecka bardzo indywidualnie :( W ostatni dzień wakacji 2014r. zginął nasz syn w wypadku na motocyklu miał zaledwie 20 lat, dopiero zaczynał żyć!!! Takiego scenariusz nie wymyśliłabym sobie nigdy w życiu.Pojechał się przejechać i już nie wrócił...Dla nas nasza rodzina, nasze dzieci były najważniejsze i to było całe nasze życie ...Dostaliśmy zatem strzał po którym pada się na kolana ,powstaliśmy tylko dla naszego młodszego syna 17 lat Cała ta otoczka wypadku chyba jeszcze bardziej mnie dobiła :prokuratura, policja sam sposób w jaki nas zawiadomiono (strażak) o śmierci syna ,nic dodać nic ująć po prostu "skopać leżącego" Gdyby nie wsparcie rodziny męża, znajomych i czasem nawet obcych ludzi za których wcześniej "nie dałabym pięciu groszy" nie wiem jakbyśmy to przeżyli...Syn nie był rozpuszczonym gówniarzem któremu starzy kupili drogą zabawkę, wszystko co miał ciężko na to pracował,prawko na motor zrobił za uzbierane pieniążki z 18-stki ,całe zeszłoroczne wakacje spędził w Niemczech na zbieraniu ogórków żeby kupić wymarzony motor...sprawca wypadku (nie ustąpił pierwszeństwa) jest na wolności i do tej pory nawet nie powiedział przepraszam :( Jest Was tutaj tak wielu, wasze historie (jeszcze nie wszystkie przeczytałam) są wstrząsające,bardzo ale to bardzo Wszystkim współczuje. Czy wśród Was są Rodzice których dziecko zginęło na motorze proszę o odp. :( 


  Temat Autor Data
*  Strata dziecka izabela3493 02-02-2015 18:51
  Re: Strata dziecka woldemort 02-02-2015 19:51
  Re: Strata dziecka osierocona 02-02-2015 20:16
  Re: Strata dziecka izabela3493 02-02-2015 20:48
  Re: Strata dziecka Ania E. 03-02-2015 00:13
  Re: Strata dziecka izabela3493 24-02-2015 20:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora