dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

to już jutro...Hits: 473
Zuzanna Kwiatkowska  
31-10-2011 21:11
[     ]
     
to już jutro... pierwszy dzień wszystkich świętych.. kolejny ciężki dzień... jak go przeżyć, znów łzy i żal, znów te spojrzenia ludzkie, te ciekawskie pytania... będzie ciężko, już dziś mnóstwo ludzi odwiedzało cmentarz, stojąc niedaleko pomnika mojej córeczki obserwowałam jak ludzie podchodzą i zaglądają.. po co ?? sama nie wiem...ja nigdy tak nie robiłam.. szkoda tylko że nikt z tych spoglądających nawet się nie przy żegnał.. nie dał ani kawałka z siebie dla mojej córci...to przykre, taka znieczulica...
Rok temu o tej porze... czekałam w napięciu na przyjście na świat mojej wymarzonej córci... rok temu zamartwiałam się jak ja sobie poradzę z 15 miesięcznym synkiem i niemowlakiem jednocześnie... to były moje zmartwienia... a dziś ? dziś już mnie to nie martwi..niestety, dziś chciałabym mieć znów takie zmartwienia.. oddałabym wszystko..
Kochana córeczko,nie zapomnę o Tobie nigdy, jak wielu już zapomniało ;(będziesz zawsze częścią mojego życia, dla mnie, dla tatusia i Twojego małego braciszka zawsze będziesz. Kocham Cię najmocniej jak tylko się da.
Kochane mamy ściskam Was mocno i modlę się abyśmy wszystkie dały sobie z tym radę a dla wszystkich kochanych aniołków masa kolorowych i ciepłych światełek [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]


Jak na ironię losu, ja zamartwiam się jak przeżyję jutrzejszy dzień, a moja ukochana przyjaciółka urodziła dziś córcię, choć niestety dzieli nas ocean to ogromnie się cieszę, choć gdzieś ten smutek jest... 

Odeszłaś tak nagle, ani uwierzyć ani się pogodzić...
Wikusia 06.01.2011 +10.02.2011

  Temat Autor Data
*  to już jutro... Zuzanna Kwiatkowska 31-10-2011 21:11
  Re: to już jutro... aagnieszkkaa 31-10-2011 21:44
  Re: to już jutro... smutna mama 31-10-2011 22:58
  Re: to już jutro... emka 31-10-2011 23:17
  Re: to już jutro... Nadia7 01-11-2011 12:56
  Re: to już jutro... Zuzanna Kwiatkowska 02-11-2011 07:48
  Re: to już jutro... Ewelina85 02-11-2011 09:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora