dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

„ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.”Hits: 383
wiktoria  
30-05-2011 17:40
[     ]
     
Nie miałam swojego Maluszka, a musiałam jak każda kobieta po porodzie walczyć z bólem i nawałem mleka. Przed tym strasznym nieszczęściem bałam się że nie będę miała mleka dla mojego Maleństwa, a teraz wiem , że mamusia miałaby dla Niej mnóstwo pokarmu.
Po pogrzebie małej i po wyjeździe najbliższej rodziny musieliśmy sobie jakoś radzić. Bardzo pomaga nam to że mamy pieska. On zawsze przyjdzie się przytulić . Ja cały czas coś robię staram się nie myśleć o tym co nas spotkało , ale nie da się. Nie da się cofnąć czasu już jej nie z nami i nie będzie !! najtrudniej jest przechodzić koło mam z wózkami wtedy choć nie chce myślę sobie że ja też powinnam teraz wozić Moje słoneczko z uśmiechem na twarzy a nie odwracać głowę od nich gdyż ci co wiedzą że straciłam dziecko dziwnie się patrzą. Mam ochotę wykrzyczeć im w twarz nie patrzcie się ja nic wam nie zrobiłam to mi zrobiono krzywdę – zabrano do nieba moje dziecko . Wiem że ból , płacz będzie powracał mam nadzieję że uda mi się być na tyle silną i poradzę sobie . 


  Temat Autor Data
*  „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” wiktoria 30-05-2011 17:40
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora