dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

„ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.”Hits: 726
wiktoria  
30-05-2011 17:37
[     ]
     
W 34 tygodniu ( czwartek ) miałam wizytę i robione USG – wszystko było dobrze lekarz sprawdzał jeszcze szyje małej czy nie zakręciła się na niej pępowina. W piątek i sobotę w nocy pobolewał mnie brzuch, ale kubek miętówki mi pomagał. W niedzielę rano po oddaniu moczu zauważyłam śluz z lekką nitką krwi – powiedziałam do męża, że coś się dzieje i jedziemy do szpitala nie panikowałam , myślałam , że po prostu pękło mi jakieś naczynko przecież cały czas czułam jak się pręży nawet w drodze do szpitala. Tylko że to prężenie nie było objawem , że wszystko jest w porządku.

Po załatwieniu wszystkich formalności położna długo próbowała znaleźć tętno Małej- mówiła że gdzieś się schowała czy obróciła- teraz wiem że ona już wiedziała ale nic nie mówiła. Kiedy przyszedł lekarz i wyprosił mojego męża powiedział ze jest mu przykro .... tych słów nie zapomnę do końca życia. Zaczęłam płakać i mówić do męża, że już jej nie ma - niema Naszej PAPUSZKI ( tak ją pieszczotliwie nazywaliśmy ). Nie mogłam zrozumieć co się stało przecież wszystko było dobrze przecież się prężyła więc ruszała więc żyła – niestety już nie !! 


  Temat Autor Data
*  „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” wiktoria 30-05-2011 17:37
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” sabina24 30-05-2011 17:42
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” tacozapomniała 30-05-2011 18:48
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” asik84 30-05-2011 19:02
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” anikia 30-05-2011 20:36
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” mama_ani 30-05-2011 20:32
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” agata56 30-05-2011 23:13
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” paulinaa 31-05-2011 11:49
  Re: „ Za wcześnie zabłysłaś Gwiazdeczko Mała i zaraz zgasłaś. Nam boleść została.” misia81 05-06-2011 22:12
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora