dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższychHits: 353
KG  
06-03-2011 20:11
[     ]
     
KarolciaiJa tak niestety i mnie dopadają takie myśli. Potwornie boję się o córcię, panicznie wręcz, śnią mi się straszne rzeczy, a męża również codziennie proszę żeby był ostrożny bo tez dużo jeździ samochodem, a jak tylko Go coś boli to zaraz wysyłam Go do lekarza i prosze, żeby o sibie zadbał bo nie dam sobie sama rady,(wiadomo jak to jest z mężczyznami daleko im do lekarzy).
Po śmierci Adasia, juz na drugi dzień zadzwoniłam do lekarza żeby zrobic echo serca mojej córci, czy nie śpi ukryty zbrodniarz w Jej serduszku i ma zamiar mi Ją zabrac tak jak zabrał mi Adasia...Na szczęście córcia ma serduszko zdrowe.

Myślę, że to jest trochę panika, paranoja może, ale jak tu się nie bac skoro wiele nie zalezy od Nas, czego same doświadczyłyśmy, a jak czytam to forum, i jak życie mi pokazuje, sami musielibyśmy byc lekarzami, żeby wiedziec gdzie szukac, bo na skierowania do specjalistów zawsze lekarze mają wyczerpany limit... aaa nie będę się nakręcac i Ciebie nie potrzebnie.
Tak bardzo boję się o najbliższych - dodam iż moja bratowa rodzi w marcu...Jej też nie jest łatwo po takich wydarzeniach, a mnie nie będzie łatwo do Niej pojechac i zobaczyc Lenkę...ale to juz inna historia


Słoneczko mamusi, Biedroneczko dla Ciebie((*))((*))((*)) 
{(**)}

Kasia


Mateuszku {*} Adasiu {*} Każdego dnia kocham Was bardziej... Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro. Wasza na zawsze Mama


  Temat Autor Data
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- czy to był sen? EwelinaW 06-03-2011 12:16
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 05-03-2011 01:40
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. agnes75 06-03-2011 00:36
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 06-03-2011 00:46
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 06-03-2011 12:00
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych KarolciaiJa 06-03-2011 19:59
*  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych KG 06-03-2011 20:11
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych EwelinaW 06-03-2011 20:40
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych KarolciaiJa 06-03-2011 20:45
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych EwelinaW 06-03-2011 20:50
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych MamaAdasia 06-03-2011 21:06
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych KarolciaiJa 06-03-2011 22:55
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- strach o najbliższych KarolciaiJa 06-03-2011 22:53
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. patrycja grzybowska 06-03-2011 23:11
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. agnes75 06-03-2011 23:56
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 07-03-2011 23:16
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 07-03-2011 23:19
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. Janet 07-03-2011 23:24
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 08-03-2011 07:16
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 08-03-2011 07:15
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 08-03-2011 21:26
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 09-03-2011 07:11
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. MamaAdasia 10-03-2011 13:44
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 09-03-2011 19:20
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. el 09-03-2011 19:54
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. agnes75 10-03-2011 09:07
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 10-03-2011 22:24
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 12-03-2011 08:33
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. deli 12-03-2011 09:21
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 12-03-2011 08:34
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora