dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę!Hits: 404
EwelinaW  
17-02-2011 23:17
[     ]
     
Przyjdzie taki czas, że przestaniesz szukać. Potwierdzisz słowa lekarza o pechu i będziesz dalej żyła z tym oswojonym bólem.
Ja już wiem, że nigdy się nie dowiem, co wpłynęło na to, że moja córka miała tyle wad wrodzonych. Mogę tylko domniemywać, ale pewności nie znajdę.

Widziałam, że myslisz o dzieciatku...Wiesz co, kolejna ciąża, mimo strachu była dla mnie bardzo radosnym czasem. Tylko każdy drobiazg, który zakłocał książkową ciążę wywoływał u mnie lęki i potrafiłam sobie wyobrazić, że nic z tego nie będzie, ale szybko odzyskiwałam równowagę. Ciężko też było w okolicy rocznic. Trudny czas...
Jak stwierdzono arytmię ciążową- wydawało mi się, że dojdzie do takiego zaburzenia krążenia i nadciśnienia, że albo urodzę za wcześnie, albo dziecko umrze we mnie. Gdy w posiewie wyszedł paciorkowiec, to też już widziałam w swojej wyobraźni, że na pewno będę w tym ułamku pechowych maek, gdzie bakteria przechodzi do płodu. Tu się nie pomyliłam, bo mimo cc, dziecko z paciorkowcem. jak mi ją zabierali na patologię, to jedyne o czym pomyślałam, to że ona umrze. Ale to takie incydenty;)
Nie chowam mojej drugiej córki w szkklanym kloszu.Udaje mi się żyć normalnie. Choć jakiś taki strach gdzieś za plecami jest. tylko mu nie pozwalam za blisko podejść i dostaje kopa, żeby siedział najdalej, jak potrafi i dał zyć!

Pielęgnuj wspomnienia o Karolince. Wspaniale, że mogła z Wami być, że mogliście poczuć jej bliskość nie tylko emocjonalną, ale i fizyczną. A jej buzi nie zapomnisz...Też się tego bałam, tak jak Ty. A pamietam każdy loczek, każdą minkę...Tęsknię niesamowicie, ale chcę żyć z usmiechem. I życzę Ci tego samego.

Pozdrawiam serdecznie

Mama Królewny Zuzi (*)
i Księżniczki Natalki
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
"Śmiertelnie chore dzieci wiedzą, że umrą. Jest to wiedza nieświadoma ale kieruje ich postępowaniem. Ci, którzy żegnają się z nimi, mają przytępiony słuch. Jesteśmy głusi na przekazy umierających."

  Temat Autor Data
  Re: Moja Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień.. KarolciaiJa 16-02-2011 21:48
  Re: Moja Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień.. agnes75 17-02-2011 08:30
  Re: Moja Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień.. KarolciaiJa 17-02-2011 17:10
  Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! KarolciaiJa 17-02-2011 20:21
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! KG 17-02-2011 20:30
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! KarolciaiJa 17-02-2011 20:33
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! migotka 17-02-2011 20:38
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! KarolciaiJa 17-02-2011 21:39
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! migotka 17-02-2011 21:52
*  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! EwelinaW 17-02-2011 23:17
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- chcę poznać wroga który zabił mi córeczkę! KarolciaiJa 18-02-2011 08:25
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 18:19
  Re: Karolcia - lepszy dzien migotka 18-02-2011 19:10
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. agnes75 18-02-2011 19:14
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 20:01
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 18-02-2011 20:17
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 20:22
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 18-02-2011 20:29
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 20:33
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 18-02-2011 20:36
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. MamaAdasia 18-02-2011 20:39
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 20:44
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 18-02-2011 20:53
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 20:57
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KG 18-02-2011 21:30
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. EwelinaW 18-02-2011 22:17
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. KarolciaiJa 18-02-2011 22:33
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. MamaAdasia 19-02-2011 08:55
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. Nadia7 19-02-2011 15:35
  Re: Karolcia - gdy ktoś kto mi jest światełkiem, gaśnie nagle w biały dzień..- miesiąc szczęscia, tydzień radości w domu, cyk..iskierka zgasła.. EwelinaW 19-02-2011 15:42
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora