dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

kochani pomóżcieHits: 383
agnieszka842  
11-10-2010 13:46
[     ]
     
WITAM PISAŁAM DO WAS JAKIŚ CZAS TEMU WIĘC MOŻE I TERAZ MI KTOŚ POMOŻE MOJA TRAGEDIA TAK SIĘ POTOCZYŁA w dniu 27. sierpnia miałam wypadek samochodowy. Wracając z miasta straciłam przytomność i udeżyła w słup trakcji trolejbusowej. Byłam w 32tygodniu ciąży. Na miejsce wypadku przyjechała karetka pogotowia, straż i policja.Zabrali mnie do szpitala na izbę przyjęć gdzie przez ponad półtorej godziny nic nie zrobiono. Po tym czasie trafiłam na izbę przyjęć na patologii ciąży gdzie lekarz nie wyczówał tentna dziecka. Zrobiono mi natychmiast cesarkę. Po wyjęciu naszego Aniołka jego serduszko już nie miało siły bić.Lekarze Go reanimowali i dobry Bóg pozwolił nam Go zobaczyć.... chociaż. Jednak po dwóch dobach walki Maleństwa i lekarzy ODSZEDŁ ANIOŁEK.Wiem że go teraz nic już nie boli, że jest w niebie, że patrzy na nas. Tylko ten ból ta pustka w sercu...nie pozwala mi żyć.Brakuje mi strasznie Ciebie....TERAZ KOCHANI SZUKAM POMOCY PRAWNEJ I LEKARSKIEJ JEŚLI MACIE W SWOICH RODZINACH TAKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ UMIAŁY MI POMÓC PONIEWAZ WNOSIMY SPRAWĘ DO PROKURATURY NIECH SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTUJĄ BARDZO POTRZEBUJEMY OPINII LEKARZA GINEKOLOGA BĘDĘ WDZIĘCZNA I PROSZĘ PISAĆ NA ADRES agnieszka842@vp.pl czekam mamaFranka 


  Temat Autor Data
*  kochani pomóżcie agnieszka842 11-10-2010 13:46
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora