dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jeste¶ zalogowany!       

Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± MajuHits: 589
Sylwia: mamaMai  
27-01-2007 23:53
[     ]
     
Dzisiaj byłam na cmentarzu. Ledwo doszłam do grobu, bo tak zasypane. Kiedy doszli¶my z mężem i synkami do Mai grobu, serce mi nagle prawie stanęło. Cały grób zasypany ¶niegiem, ledwo widać było krzyż. Tak się popłakałam, że Ty córeczko jeste¶ tam a ja tutaj.Zasypane wszystko ¶niegiem. Tatu¶ odgarniał snieg a bracia zapalali znicze. Tak bardzo serce mnie bolało, ze nie mogę nic więcej dla Ciebie kochanie zrobić. Zamiast być w moich ramionach, to jeste¶... Cały czas myslę o tym i płacze co chwilę. Mimo, że było bb zimno i wiał ogromny wiatr to jak stalismy nad Twoim grobem to za¶wieciło słonko, i tatu¶ od razu powiedziła, ze Maja jest blisko nas. Nie mogę się z tym wszystkim pogodzić, chyba nie dokońca dociera to do mnie. Czasami mam nadzieję, ze to tylko sen, zły sen i zaraz się obudze obok Ciebie. Minęlo 5,5 mies od Twojej ¶mierci a ja czuje sie jakby to było wczoraj. Płaczę dzisiaj co chwilę i gardło mi ¶ciska ból. Jestem bezradna i pusta, bardzo pusta. Mimo, ze mam 2 synków i kochanego męża tylko do szczę¶cia brakowało mi Ciebie Maju. No tak ale dlaczego mogłam być szczę¶liwa... Tak duzo w życiu się nacierpiałam, ze to chyba i tak było mało. To był juz cios poniżej pasa. Zwaliło mnie to na zawsze z nóg.
BOŻE, jak ja tęsknię strasznie za Tob± kochanie !!!!!!
BOŻE, dlaczego dałe¶ wiare w cud a potem odebrałe¶????
Kocham Cie maleńka
Dla Ciebie kochanie (*******************)
¦pij słodko...
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


  Temat Autor Data
*  Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju Sylwia: mamaMai 27-01-2007 23:53
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju ola 28-01-2007 00:00
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju Soffija 28-01-2007 00:16
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju martaimisio 28-01-2007 14:27
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju AgnieszkaM...H...B... 28-01-2007 16:33
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju malineczka 28-01-2007 20:13
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju mika2 28-01-2007 21:43
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju maria 29-01-2007 13:58
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju agawie 29-01-2007 15:07
  Re: Bardzo mi smutno i strasznie tęsknię za Tob± Maju mamafilipa 29-01-2007 18:15
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora