dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

.......gdybym tylko mogłaHits: 557
ola  
05-12-2006 12:36
[     ]
     
Wczoraj spytałam mojego 9 letniego syna czy wybrał już prezent na Mikołaja.Marcinek zastanowił się chwilę i ze łzami w oczach powiedział że chciałby żeby Mikołaj dał mu z powrotem Zuzię na którą czekał tyle miesięcy.To co poczułam w tamtej chwili wiecie same...bezradność i ból,tęsknotę za upragnioną córką i cierpienie mojego syna.Nieba bym mu przychyliła gdybym tylko mogła i sobie i wam, a z tego nieba po miękkim dywanie wróciłyby nasze dzieci.Niestety do mojego syna w tym roku nie przyjdzie Mikołaj bo nie będzie w stanie wywiązać się z zadania ,musimy wymyśleć coś innego by choć na chwilę ująć smutku dziecku które powinno być radosne.Serce mi pęka kiedy pomyślę, że dla Zuzi Mikołaj będzie na grobie ,przecież miała być ubrana w czerwoną sukienkę i miała czekać na jej pierwszego Mikołaja.Zycie z tym co mam w sercu i w głowie jest bardzo ciężkie ,a jak wiecie tylko wy ,dziękuję,że jesteście.Tak bym chciała to powiedzieć co mnie gryzie komuś w cztery oczy ale nie mam takiej osoby ,ile jeszcze dam radę to dusić.... Aniołeczki dla naszych kruszynek(********) 
OLA

  Temat Autor Data
*  .......gdybym tylko mogła ola 05-12-2006 12:36
  Re: .......gdybym tylko mogła mycha 05-12-2006 13:06
  Re:...do mychy Soffija 05-12-2006 14:19
  do Oli Soffija 05-12-2006 13:16
  Re: .......gdybym tylko mogła malineczka 05-12-2006 13:31
  Re: .......gdybym tylko mogła do dziewczyn ola 06-12-2006 00:25
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora