dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ......Hits: 1063
mamafilipa  
06-11-2006 23:10
[     ]
     
Dziś byłam na kontroli u lekarza, bo od porodu minęło 6 tygodni. Mój ginekolog już wiedział co się stało i jak weszłam to nie wiedział co powiedzieć. Wyniki moje dobre. Gorzej z psychiką.
Pokazałam mu całą dokumentację dotyczącą Filipka i wszystko wróciło. Były tylko łzy....
Lekarz przeglądnął te dokumenty, bo chciał wiedzieć co się stało, nie rozumie jak zdrowe dziecko mogło umrzeć. A jadnak u nas w Polsce wszystko jest możliwe.
Chce wiedzieć na przyszłość, by przy ewentualnej kolejnej ciąży zapobiec kolejnej tragedii. Tego bym już nie przeżyła.
Kazał odczekać pół roku, ale zaznaczył również, że u kobiet które wcześniej się leczyły mogą być ewentualne problemy. Mam jednak nadzieje i wierze w to, że jeszcze kiedyś zostaniemy rodzicami tu na ziemi.
Dowiedziałam się też, że teraz u mojego skarbusia wyszukują jakiś chorób, by wszystko zatuszować. Lekarz lekarza kryje i to się nie zmieni. W czwartek jadę do innego lekarza, który nie jest z tego rejonu, być może on wyjaśni mi przyczynę zgonu mojego synka. MAm cichą nadzieję.
Sama już nie wiem co o tym myśleć, bardzo się boje przyszłości jeśli chodzi o ewentualne ciąże. Wiem, że ten strach nie zniknie, zawsze będzie we mnie. Będę się bała, żeby lekarze znów nie zrobili mojemu maleństwu krzywdy, choć bardzo chcę mieć dzidzisia, który nadałby mojemu zyciu kolejny sens. Nie wiem czy pokonam ten strach. Będę się starać bo wierzę, że jeszcze słońce dla nas zaświeci, a nasz Aniołeczek tego dopilnuje. Bo wiem, że czuwa nad nami, bo ja to czuje. Dziękuje ci za wszystko mój słodki Aniele.
Postanowiłam jednak sobie, że jeśli w ciągu 2 lat nie uda mi się zajść w ciąże to zaczniemy starać się o adopcję.
Najgorsze jest to,że prawda wśród lekarzy jest tuszowana, i nie wiem czy kiedykolwiek dowiemy się co było prawdziwą przyczyną śmieci naszego skarbusia, choć sprawa jest w prokuraturze, a ta to też skorumpowany świat. Chyba, że ...
Tak bardzo mi brakuje mojego Aniołka i nie mogę przestać o nim mysleć. Codziennie z nim rozmawiam wieczorem i rano. Niby tak dawno, a tak nie dawno, jak nie ma go znami. A miało być tak...
Ból jest ten sam i smutek też. Napewno trzeba jeszcze wiele czasu abym mogła nauczyć się z tym żyć.
Kocham Cię mój najdroższy skarbusiu. Nigdy niezapomę ciebie, twoje fotki są wśród nas i tak pozostaną. Do zobaczenia w ..., za .... MAMUSIA
To dla ciebie Filipku (*****)
Dla wszystkich Aniołeczków (*****) 


  Temat Autor Data
*  Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mamafilipa 06-11-2006 23:10
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mycha 07-11-2006 00:15
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mamusia37 07-11-2006 10:23
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ..do mamusia37 mamafilipa 07-11-2006 10:37
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ..do mamusia37 mamusia37 07-11-2006 11:17
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ..do mamusia37 Alkione 07-11-2006 16:30
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... maciejka 07-11-2006 16:51
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... EDYTKA 07-11-2006 23:44
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mamafilipa 10-11-2006 15:22
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... blanka 10-11-2006 17:27
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...do blanki... mamafilipa 10-11-2006 21:43
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...do blanki... blanka 11-11-2006 11:11
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mamafilipa 02-02-2016 10:17
  Re: Ten strach......,ci lekarze.....ból, tęsknota..... i ...... mama Janka 05-02-2016 15:04
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora