dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

tak bardzo boli..Hits: 481
NATALIA  
21-10-2006 23:04
[     ]
     
Jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży,płakałam...Były to łzy przerażenia.Nie myślałam wtedy jeszcze o dziecku.
Pamiętam słowa lekarza,że jest... że serduszko bije...pamiętam badanie usg,jak Ją pierwszy raz zobaczyłam...moją małą KRUSZYNKę..
Od tamtej chwili czułam sie taka szczęsliwa!!! Będę MAMą!!!
Moja radość była jeszcze większa gdy dowiedziałam się, że to dziewczynka..Tak bardzo chcieliśmy mieć córeczkę.Miała być naszym prezentem na Boże Narodzenie.
17 września miałam urodziny...18 września O 19.30 serduszko naszej córeczki przestało bić...
Tak bardzo boli...Dlaczego Bóg zabral mi moje dziecko!Dlaczego nas rozdzielił!Dlaczego...
Bratowa mojego męza urodzila 17 lipca.Mieszkamy obok siebie..Serce pęka mi z bólu gdy widze ja i dziecko...Nie płacze,próbuje byc silna.Mam juz dosc tych słów "nie płacz,musisz żyć dalej,będziesz miała jeszcze dzieci"..Nienawidze tego!Czasem nie chce mi sie już żyć.Ten rok jest wyjatkowo okrutny dla mnie i mojego męża.W lutym mąż zachorował na cukrzyce,ma dopiero 25 lat.We wrześniu stracilam córeczke..Po cc pokazywali mi Ją,ale ja JEJ nie pamietam.Próbuje z całych sił przypomnieć sobie jak wyglądała,ale nie mogę..Pamietam tylko te straszne chwile,krwawienie,przerażenie mojego męża i te słowa...nie ma tętna...Boże jak to boli!!!Dlaczego mnie tak ukarałeś!
TAK BARDZO MI JEJ BRAKUJE
TAK BARDZO JA KOCHAM
(***) dla mojej Naduni
(***) dla wszystkich Aniołków 


  Temat Autor Data
*  tak bardzo boli.. NATALIA 21-10-2006 23:04
  Re: tak bardzo boli.. monikarz 21-10-2006 23:10
  Re: tak bardzo boli.. e+m+A 21-10-2006 23:15
  Re: tak bardzo boli.. sillke(mama Remika) 22-10-2006 10:36
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora