dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

I co dalej??Hits: 528
sylwiaewa  
19-10-2006 18:39
[     ]
     
Dzisaiaj rozmawiałam z mężem o kolejnym dziecku. Mam 2 synów-Adrian 4,5 roku i Dominiś 2,5 roku. Mój Aniołeczek Majeczka zmarła 8 tygodni temu mając zaledwie 9 dni.
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm
Zaraz po jej smierci nie chciałam myśleć o następnym dziecku. Ale ostatnio naszło mnie bardzo. Bardzo sie boję ale chyba chęć jest większa od strachu. Moze to głupie, ale nie wiedziałam jak to powiedzieć mojemu mężowi, bo wiem, że dla niego temat jego kochanej córeczki jest ciężki. Tak bardzo jej chciał, że jak sie rozmawia na Jej temat to się denerwuje (w taki sposób przeżywa jej stratę). Zastanwiałam się jak mu to powiedzieć i zabierałam sie kilka razy do tego. W końcu spytałam dzisiaj przez gdau- gadu, tak mi łatwiej (cały dzień go nie ma w domku bo pracuje do późna). Ona napisał, ze boi się bardzo i już nie chce. Boi sie, ze jak ew stanie sie to jeszcze raz to jeszcze bardziej będę cierpiała ja , dzieci. Boi się, ze to sie odbije na naszym małżeństwie i na naszym życiu, bo ja teraz bbb to przeżywam i nie jestem sobą i widzą to dzieci i on.Z jednej strony go rozumiem i spodziewałam się takiej odpowiedzi ale miałam iskierkę nadziei że się zgodzi. Nie chcę go namawiać. Przyznam szczerze, ze mimo, że spodziewłam się tej odpowiedzi to mnie jakoś to zasmuciło, ze nie będę już miała dzidziusia. Nie wiem co o tym mam myśleć. W głębi mówię sobie, nastaw się na takie życie jakie masz i pogódź sie z tym że będziesz miała 2 synków i daję sobię już spokój z dzidziusiem a zaraz jest mi smutno. I co dalej?????

Sylwia-mama Aniołeczka Mai (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


  Temat Autor Data
*  I co dalej?? sylwiaewa 19-10-2006 18:39
  Re: I co dalej?? sylwiaewa 19-10-2006 19:42
  Re: I co dalej?? anial 19-10-2006 20:27
  Re: I co dalej?? MamaAdusia 19-10-2006 20:49
  Re: I co dalej?? aka 19-10-2006 21:10
  Re: I co dalej?? sylwiaewa 19-10-2006 22:51
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora