dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

WerciaHits: 1276
Dondinka  
25-06-2019 00:01
[     ]
     
Witam. Jestem tu nowa. Dla mnie to straszbie ciężki czas 25 czerwca miną 2 lata od tragicznej śmierci mojej wtedy 16 letniej Córki Weroniki. Wercia była wtedy w 26 tygodniu ciąży a ja w 24. U Niej młody wiek a u mnie dość stary. Jak w telenoweli. Cała wieś aż huczała bo wiadomo że na wsi to sensacja. Przez pierwsze dni gdy się dowiedziałam i ciąży Córki płakałam. Wzorowa uczennica, plany na przyszłość... a po tygodniach u mnie 2 kkreski. Znowu płacz.... w końcu gdy się ze wszystkim pogodziliśmy i zaczeliśmy się cieszyć i planować nasze dalsze życie legło w gruzach. 25 czerwwca 2017 Córka jechała samochodem z chłopakiem i zginęli na miejscu!Nasza Wnuk Dawidek też zmarł , ewżył 970 gram. Przecież wszyscy mogli by żyć . Ja bym miała Corkę i Wnuka i Syna w wieku Wnuka. Razem by dorastali. Niby czasnleczy rany i uczymy się z tym żyć ale patrząc codziennie na swojego Syna widzę w Nim Wnuka. Zastanawiam się jak by teraz wyglądał. Jaką Mamą byłaby moja Córka. Przeżyłam podwójnej straty i to co napisałam e żadnym stopniu nie odzwierciedla tego co ja czuję a pisze dość chaotycznie ale uczucia straszenie mną targają 
Anna

  Temat Autor Data
*  Wercia Dondinka 25-06-2019 00:01
  Re: Wercia Jolanta 25-06-2019 09:04
  Re: Wercia Miroslawa 14-08-2019 20:43
  Re: Wercia krysiajg 18-08-2019 17:29
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora