dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

alicjak oraz mamy innych aniołkówHits: 344
alicjak  
23-02-2007 08:27
[     ]
     
Doga Jadwigo. Jak wiele w życiu musiałaś przejść, a ja myślałam ,że wszystko co najgorsze
to ja do siebie przyciągam. Najpierw 23 lata życia z mężem alkoholikiem, póżniej śmierć ukochanego taty, a po pół roku śmierć mojego najdroższego dziecka.Rozwód , który otrzymałam miesiąc temu był tylko przypieczętowaniem mojego nieudanego małżeństwa. Często zastanawiam się , dlaczego tak jest na tym świecie, że musimy przeżyć to życie z wielkim cierpieniem, a inni ludzie żyją obok napewno z jakimiś problemami, ale tragedie ich omijają. Nie życzę nikimu nic złego, ale dlaczego jedna osoba musi przejść tak wiele , a inne przechodzą przez życie w podskokach. Myślę czasami , że mam antenę, która ściąga do mnie nieszczęścia. Za co? Przecież w życiu nikomu nic złego nie zrobiłam. Jadwigo tak wiele wycierpiałaś w życiu, może tam jak spotkamy się z naszymi dziećmi będzie nam lżej?
Musimy w to bardzo wierzyć, każdy przeżyty dzień przybliża nas do spotkamia z naszymi dziećmi. Pozdrawiam i ściskam cię mocno.Pamiętaj nie jesteś sama, jesteśmy my - mamy aniołków. 


  Temat Autor Data
  alicjak oraz inne mamy aniołków jadwinias 17-02-2007 19:23
  Re: alicjak oraz inne mamy aniołków asia122 22-02-2007 09:04
  Re: alicjak oraz inne mamy aniołków ada 22-02-2007 21:30
*  alicjak oraz mamy innych aniołków alicjak 23-02-2007 08:27
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora