dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: forum - czy daloby sie...Hits: 353
Amtrak  
07-05-2006 00:05
[     ]
     
aniao3 napisał(a):
> amtrak my dear :)

> toz ja wiem ze jest opcja nastpena strona, ale czlowiek to takie czasem leniwe a czasem mniej rozgarniete stworzenie i jak wpada na chwile na to forum (bo jeszcze podczytuje 4 inne) to juz do nastepnego dnia/strony zwykle nie siega

> a tak moze by cos go jeszcze wciagnelo


Skoro jest to warto jej używać. Drug? spraw? jest tutaj kwestia techniczna, tj. kwestia "zarżnięcia" serwera przez wpuszczenie na raz dużej ilo?ci wiadomo?ci, co również poronienie.pl ma na uwadze dziel?c forum na strony i używaj?c oprogramowania forum bazuj?cym głównie na tek?cie, bez zbędnych "wodotrysków" typu avatary i jakie? stopki z obrazkami. Ważna jest tutaj informacja, a nie, niepotrzebne moim zdaniem, graficzki za?miecaj?ce widok i utrudniaj?ce czytanie.

> bo ja np zwykle czytam tylko 1 strone

> bo nie bardzo mam aczas na nastepne

> i jak na www.poornienie.pl jest tych watkow 20 to przejrze te 20 anglowkow, jak tu jest 10 (nie liczylam wiec strzelam) to czytam tylko tych 10..

> wybacz ze ja tak marudze, ale chcialabym by to byla najlepsza strona ,najlepsze forum i jak najlepiej sluzylo rodzicom pomoca


Tak jako? się składa, że na poronienie jest 25 w?tków, a tutaj jest 20 i tak pozostanie, chyba, że będzie więcej głosów za zwiększeniem ilo?ci w co raczej w?tpię. Zwiększenie ilo?ci wy?wietlanych w?tków jest kwesti? 5 minut, nie widzę więc problemu :)

> usciskuje


i wzajemnie ;) 
--
Amtrak

  Temat Autor Data
  forum - czy daloby sie... aniao3 29-04-2006 22:16
  Re: forum - czy daloby sie... Amtrak 05-05-2006 20:12
  Re: forum - czy daloby sie... aniao3 06-05-2006 22:51
*  Re: forum - czy daloby sie... Amtrak 07-05-2006 00:05
  Re: forum - czy daloby sie... ewamonika1 08-05-2006 14:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora