dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja...Hits: 7054
Ewa41  
26-01-2007 04:09
[     ]
     
Dziś są Twoje urodziny moja córeczko--18lat temu urodziłam Cię do życia tu,a Ty moje maleństwo za 7 dni odejdziesz ...Gdzie jesteś moje kochanie,powiedz po co tyle bólu,cierpienia...w czym się znowu nie sprawdziłam,czego po ludzku do końca nie zrobiłam,dlaczego posocznica wciąż wygrywa...Agnieszko moja niebiańska córeczko dlaczego...myślałam naiwnie ,że wystarczy mojej miłości,troski,ciepła,oddania...18 małych zniczy na Twoim grobie,myśli o Tobie nie mają końca,jestem z Tobą cały czas,budzę się z myślą o Tobie ,zasypiam z imieniem Twoim na ustach...nawet nie zostawiłaś śladu na moim ciele,przyszłaś cichutko,odeszłaś cichutko --świat Cię nie zauważył.Tylko dla mnie istniejesz,ja Cię nadal czuję ,rozpamiętuję,bo jak Cię nie pamiętać,mieszkałaś we mnie 9 miesięcy,rozmawiałam już wtedy z Tobą,oczekiwałam,liczyłam na kalendarzu dni do spotkania z Tobą i w końcu nadszedł upragniony 26 stycznia ,czwartek godz.20.10 zobaczyłam moją córeńkę ,byłaś jako noworodek taka malutka,delikatna,wzruszenie odebrało mi mowę.Serce krzyczało jestem mamą tej pięknej córeczki...18lat,a ja wiem,że dla mnie to jakby wczoraj nawet pamiętam zapach szpitala...każda minuta zapamiętana na zawsze i łzy,które nie wysychają...i tak dla mnie dobrze,że płyną...był czas,że żal zabrał mi łzy...a wtedy nie można wytrzymać...Jesteś warta największej miłości...będę zawsze o Tobie myślała,jesteś pierwszą miłością mojego życia,czekałam na Ciebie tak długo i widocznie muszę czekać nadal...naucz mnie tylko wielkiej cierpliwości,a damy radę we dwie i kiedyś się spotkamy i obiecaj mi,że nigdy się więcej nie rozstaniemy.Agnieszko Mario obiecaj,a ja sie bardzo dla Ciebie postaram i już nigdy więcej nie wypuszczę Cię z rąk.Będę tuliła Cię zawsze na zawsze,kocham Cię najmocniej jak po ludzku potrafię,będę czekać ,bo już Cię trochę znam...dziękuję za dotychczasową pomoc i nadal proszę ,dziękuję za Agatę i za Jakuba,pomóż rónież swojemu tacie,on też Cię bardzo kocha...(*)dla Ciebie kochanie,pamiętaj o mnie ...mamaEwa41mama Agnieszki----(*)(*)(*)
http://agnieszkamarianowak.pamietajmy.com.pl/index.php 

Ostatnio zmieniony 14-08-2011 13:54 przez Ewa41

  Temat Autor Data
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... jolek 01-06-2012 22:49
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... Ewa41 11-06-2012 07:58
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... jolek 23-09-2012 20:09
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... jolek 15-10-2012 19:58
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... jolek 01-11-2012 19:31
  Re: Dziś są Twoje urodziny--powiedz mi gdzie jesteś moja... Joannap 01-05-2013 13:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora